آقای ماسک شخصیتی خیال پرداز دارد

هر چه تعداد نفرات بیشتر باشد. ساخت این مسیر آزمایشی اما زمانی بیشتر از 2 سال زمان نیاز دارد. در اینگونه موارد، یکی از بهترین راه حل ها، مراجعه به ویکیپدیا و بررسی توصیف این دانشنامه است (البته ضمن توانایی تشخیص مطالب جعلی). او به زودی فهمید که راه موفقیت اش از دانشگاه نمیگذرد؛ بنابراین خیلی سریع مسیرش را پیدا کرد، شرکت اولش را راه انداخت و قبل از آغاز دهه چهارم زندگی به یک میلیاردر تبدیل شد. اسپیس ایکس کار توسعه یک راکت برای انتقال انسانها به مریخ را آغاز کرده است، این در حالی است که ما به تازگی توانستهایم با استفاده از رباتها به کاوش در این سیاره بپردازیم. فاز اول شامل تولید «خودروی اسپرت گرانقیمت در مقیاس کم» بود که در سال ۲۰۰۸ و با معرفی رودستر ۱۱۰ هزار دلاری آغاز شد.

  1. شغل: بنیانگذار فیسبوک
  2. منبع ثروت: بنیانگذار فیس بوک
  3. نرمافزار، ترکیبی زیبا از هنر و مهندسی است
  4. مؤسس فروشگاههای زارا

در آوریل 2018، بااینکه انتظار میرفت تسلا از پیشبینی تولید سهماهه اول کمتر تولید داشته باشد، خبری مبنی بر اینکه ماسک رئیس مهندسی را کنار گذاشته تا شخصاً بر تلاشهای آن بخش نظارت کند، منتشر شد. به گزارش همشهری آنلاین و به نقل از کوینتلگراف، ویتالیک بوترین، بنیانگذار ارز دیجیتال اتریوم، مقالهای طولانی درباره محدودیت مقیاسپذیری بلاکچین را منتشر کرده و ادعاهای مدیرعامل شرکت تسلا را مورد نقد قرار داده است. هرد همسر سابق جانی دپ است که چندی پیش به دلیل کتک خوردن از وی جدا شد و چندی بعد از این در استرالیا با ایلان ماسک در حال وقت گذرانی بود و عکس امبر هرد و ایلان و ماسک در همین جا منتشر شد. او هفته ای ۸۵ تا ۱۰۰ ساعت کار می کند و ۸۰ درصد از وقت او در سر کار به طراحی و مهندسی اختصاص پیدا می کند.

نه آینده ای که خیلی بدتر شده باشد. زمانی که از PayPal رفتم به این موضوع می اندیشم که چه مشکلاتی ممکن است بیشترین تاثیر را بر آینده بشریت داشته باشد ؟ ایلان ماسک، در میان ثروتمندان جهان رتبهی هفتم را داراست و جزو تاثیرگذارترین چهرهها در حوزهی فناوری نیز میباشد و بنیانگذار شرکتهای زیادی بوده است.البته که این تاثیرگذاری او تنها به حوزههای تکنولوژی ختم نمیشود. ستاره | سرویس چهرهها – ایلان ماسک در حال حاضر مدیر عامل و مدیر فنی در اسپیس ایکس و مدیر عامل و طراح محصول در تسلا موتورز است. ایلان ماسک ظاهرا هیچ ترسی از ایده های جدید و تلاش برای رسیدن به آنها ندارد.

او سعی میکند آنها را متوقف کند اما کارگران به او میگویند که برنامههای ایجادشده برای جادهی جدید چند ماه است که مشخص شده است و او باید مدتها پیش شکایت میکرد. ایلان ماسک هم اکنون ثروتمندترین فرد جهان است و بارها با توئیتهای خود قیمت ارزهای مجازی را جابهجا کرده است.در آخرین اقدام انتشار یک توئیت از سوی ایلان ماسک باعث شد تا ارزش ارز مجازی شیبائینو در ۲۰ دقیقه ۱۵ درصد رشد کند. او بنیانگذار شرکتهایی همچون تسلا موتورز، پیپال (که اکنون به ایبی تعلق دارد) و اسپیساکس است.

وقتی که پای غذا در میان باشد او دوست دارد غذایش را با کوکای رژیمی بخورد. شما انتظار آینده ای را دارید که در آن همه چیز بهتر شده باشد. ماسک برای این که تناسب اندام خود را حفظ کند هفته ای یک یا دو بار برای ورزش کردن به باشگاه ورزشی می رود. جادی در یک ویدیو یوتیوبی خود در مورد دوج کوین، نوسانات دوج و عقاید خود در زمینه این ارز را بیان کرده است که تماشای آن دید بهتری در خصوص دوج کوین و حواشی اطراف آن به ما می دهد. وی برای یک کار همیشه وقت دارد و آن نیز دوش گرفتن است. انیشتین میگوید: «اگر یک ساعت وقت داشتم تا یک مشکل را حل کنم، 55 دقیقه وقت صرف فکر کردن درباره مشکل میکردم و 5 دقیقه صرف حل کردن آن!

شکستن چیزها به وقایع بنیادی و دنبال برهان گشتن از آن اجزا و واقعیات. وی که موسس و رییس شرکت های بزرگ تسلا (Tesla) و اسپیس ایکس (SpaceX) است، هفته ی کاری خود را به طور متناوب در این دو کمپانی می گذراند و در این مدت نیز نهارش را تنها در ۵ دقیقه می خورد و از جواب دادن به تلفن خودداری می کند تا قوت بیشتری را به کارهای مهم تر اختصاص دهد. البته نباید لزوما تمامی چیزهایی که در توییتر میبینید را خیلی جدی بگیرید، ولی این توییت با بقیه فرق داشت. منطقی است. البته مادامی که بر سبد کنترل داشته باشید! حتی ماسک نمیتوانست پیشبینی کند که تسلا موتورز چگونه پیش خواهد رفت، اما همانطور که او توضیح میدهد: “اگر چیزی به اندازه کافی مهم است باید برای آن تلاش کنید حتی اگر نتیجه احتمالی شکست باشد.” اگر به چیزی اهمیت میدهید، باید هر کاری را برای رسیدن به رؤیاهای خود انجام دهید در عین حال، برای شکست آماده باشید.

شما انجامش می دهید حتی اگر به نفع شما نباشد. نورالینک احتمالا فناوری خود را برای افرادی که از دیگر آسیبهای ذهنی رنج میبرند نیز ارائه خواهد کرد و حتی این ظرفیت را دارد که روزی افراد سالم نیز از آن استفاده کنند. ایلان ماسک میخواهد با برنامه جدیدش این مشکل را به دست فراموشی بسپارد. شرکت تسلا بایستی در سال آینده به فناوری رانندگی کاملا خودکار سطح 4 دست پیدا کند.

ایلان ماسک مجبور شد برای تکمیل تونل خود در لاس وگاس بیش از ۴۰ میلیون دلار هزینه کند. عصرایران؛ رضا غبیشاوی- به تازگی فیلمی در شبکه های اجتماعی بازنشر شد که نشان می داد ایلان ماسک (کارآفرین بزرگ) از خانه در حال ارائه سخنرانی آنلاین برای آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی آمریکاست. به گزارش خبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، ماسک مدیرعامل شرکت تسلا در روز یکشنبه اعلام کرد در صورت استفاده استخراجکنندگان بیت کوین از انرژیهای تجدید پذیر، دوباره اجازه خواهد داد محصولات شرکتش با این ارز مجازی معامله شوند. او گفته است که به صورت نصفه نیمه از یکدیگر جدا شدهاند اما جدایی آنها هنوز رسمی نشده است. او پس از اعلام فروش آنها در اواخر ژانویه 2018 به مبلغ 500 دلار، ادعا کرد که 10 هزار دلار از آنها را در طول یک روز فروخته است.

دیدگاهتان را بنویسید