آموزش برنامه نویسی برای تازه کارها به زبان ساده

با دسترسی به وردپرس بدون نیاز به کدنویسی از همان اول با آگاهی از کدنویسی، مالکیت سایت خودتان را به دست میگیرید. به کمک این آموزش یاد میگیرید چگونه یک وبسایت راهاندازی کرده و آن را مدیریت کنید. هدف از تهیهی این آموزش این است که به صورت رایگان و ساده با وردپرس آشنا شوید، کار با وردپرس را بیاموزید و در نهایت در مدت زمان کوتاه و بدون هیچ هزینهای یک سایت وردپرسی راهاندازی کنید. توجه: این آموزش مانند سایر بخشهای سایت به صورت اختصاصی طراحی و نگارش شده است. اگر نیاز به طراحی سایت دارید اما زمان یا مهارت کافی ندارید، با قالب آماده سایت به سادگی می توانید.

1. در طول دوره، یه جلسه آموزشی سه ساعته با موضوع «رزومه نویسی و مصاحبه استخدامی در سطح حرفهای» برای شما برگزار میکنه و استاد این جلسه، به شما آموزش میده که چطور برای استخدام شدن توی شرکت دلخواهتون قدمهای درست بردارید. توی کلیپ دقت کردم گفتید فقط از سایت خود XAMPP دانلود کنم. ابتدا در قسمت قالب وردپرس جستجو کنید اگر قالب مورد نظر خود را پیدا کردید آن را دانلود و استفاده کنید در ضمن برای گسترش قالب خود میتوانید از کدهای کاربردی نیز استفاده نمایید. برای دانلود وردپرس میتوانید آن را به صورت تستی روی لوکال هاست و همچنین بر محیط هاست نصب کنید.

نصب و فعالسازی تم ریسپانسیو تنها به چند کلیک نیاز دارد و دیگر نیازی به تعریف تگهای Viewport، تنظیمات متنی در واحد ویوپورت یا اضافه کردن media queries ندارید. که نیاز به امکانات خاص و تعداد کاربران زیادی دارند از پنل ها یا CMS های اختصاصی خود استفاده میکنند. هر سایت به یک پنل مدیریت نیاز دارد. کدنویسان و برنامه نویسان بعد از اینکه ظاهر و هسته سایت شما را کدنویسی کردند، یک پنل دسترسی هم برای آن میسازند. با طراحی متفاوت ظاهر سایت برای دورههای رایگان، به راحتی میتوانید از بخش سمت راست صفحه به تمامی دروس دسترسی داشته باشید و آموزش وردپرس را درس به درس دنبال کنید.

امید داریم با مطالعهی کامل این دروس به مباحث وردپرس تسلط کافی پیدا کنید. آموزش وردپرس به زبان ساده با ابتداییترین مفاهیم مثل تعریف وردپرس شروع شده و با مباحث حرفهایتر مثل تنظیمات دیتابیس در وردپرس به پایان میرسد. به طور خلاصه در پایان این آموزشها شما یک وبسایت وردپرسی خواهید داشت که خودتان قادر هستید تمام تنظیمات آن را انجام دهید. در این آموزش شما کار با وردپرس، انجام تنظیمات وردپرس، نحوه نصب افزونه و قالب و صدها نکتهی دیگر از وردپرس را خواهید آموخت. سلام چطور می توان ورد پرس که با زبان انگلیسی نصب شده حذف نموده دوباره از ایمیل برای نصب ورد پرس فارسی استفاده نمود ؟

فروشگاه آماده. به دلایل بسیار زیادی امروزه، فروشگاه های ساخته شده با وردپرس در همه جای اینترنت هستند! محتوا نرمافزار CMS ابزاری فراهم میکند که به هر کاربر اجازه میدهد در یک کپی مجازی از کل یک وبسایت، مجموعهی اسناد و/ یا پایگاه کد کار کنند. قابلیت توسعه: به لطف وجود هزاران افزونه و قالبهای رایگان و تجاری در وردپرس، هر ویژگی یا امکانی را که بخواهید میتوانید به سایت خود اضافه کنید. این برنامه بر روی PHP کار می کند و می تواند به بازرگانان تجاری کمک کند، تا وب سایت های جامع تجارت الکترونیکی، همراه با عملکردهای شگفت انگیزی ایجاد کنند.

همین عدد گواهی بر محبوبیت زیاد وردپرس و جامعه بزرگ کاربران آن است. این سیستم مدیریت محتوا امکانات خوبی را در اختیار کاربران خود قرار میدهد. پس از این مرحله شما میتوانید به سراغ قالب و یا تم سایت خود بروید . بلکه تیم بررسی کیفیت ما تک به تک این محصولات را قبل از اینکه برای فروش آماده شوند، بررسی میکنند. همچنین در انتهای هر درس لینک درس قبل و بعد آن قرار گرفته تا برای پیدا کردن دروس دچار سردرگمی نشوید.

تمامی دروس این آموزش از بخش سمت راست به ترتیب در دسترس شماست. وردپرس سیستمی است برای مدیریت محتوای سایت که به صورت رایگان عرضه شده است. با گذراندن این دوره شما هم میتوانید یک وبسایت داشته باشید و به صورت حرفهای آن را مدیریت نمایید. پس از گذراندن این آموزش چه مهارتهایی کسب میکنم؟ تیم ادمین سایت در تلاش است که این آموزش وردپرس را به سادهترین حالت و با این فرض که مخاطب اطلاعاتی از راهاندازی سایت و وردپرس ندارد، ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید