آموزش دیجیتال مارکتینگ برای وارد شدن به دنیای دیجیتال مارکترها

میشود تا به کمک آنها بتوانیم استراتژیهای مختلفی را برای رسیدن به مشتریان بالقوه و بالفعل و برقراری ارتباط موثر با آنها تدوین کنیم. بهطور کلی برای اینکه بتوانیم بازخورد مناسبی از سرمایهگذاری در بازار ارزهای دیجیتال داشته باشیم، علاوه بر اینکه بایستی اطلاعاتی در خصوص نوسانات قیمتی داشته باشیم، بایستی در مورد ارتباط فاکتورهای گوناگون با این نوسانات نیز اطلاعات کسب کنیم.

با ثبت نام و تکمیل فرایند احراز هویت سریع و آسان در تبدیل، کاربران قادر هستند تا تنها در کمتر از یک روز شروع به خرید و فروش کنند. از جمله برجستهترین خصوصیات این اپلیکیشن میتوان به دسترسی ساده و آسان چارت های قیمتی برای تریدرها اشاره کرد. شما می توانید در ابتدا بدون هیچ هزینه ای از این روش بازاریابی اینترنتی استفاده کنید. در این روش بازاریابی اینترنتی، تبلیغکنندگان به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغ آنها در موتورهای جستجوگر انجام میشود، هزینهای را پرداخت میکنند.

این اپلیکیشن کاملاً رایگان بوده و این موضوع برای بسیاری از کاربران بسیار مهم و تاثیر گذار در انتخابشان است. از طرفی استفاده از این اپلیکیشن رایگان است، ولی جهت استفاده از برخی سرویسهای آن بایستی مبلغی را به عنوان حق اشتراک ماهیانه یا سالیانه پرداخت کنید. نصب این اپلیکیشن رایگان است، اما استفاده از امکانات آن نیازمند پرداخت هزینه است. در نتیجه کسب این اطلاعات نیازمند تحلیلهای تخصصی است تا منجر به تخمین قیمت شود.

مثل : SEMrush که برای بهتر شدن رتبه در نتیجه گوگل می باشد. به این ترتیب کاربران ایرانی بدون خطر تحریم و بلوکه شدن پول، میتوانند به خرید و فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی بپردازند. این صرافیهای معتبر ایرانی مثل نمونههای خارجی، اپلیکیشنها خرید و فروش ارز دیجیتال را طراحی و در اختیار کاربران قرار دادهاند.

زمانی که حساب کاربری شما به صورت کامل تأیید شد، میتوانید خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود را سریعتر انجام دهید. می توانید با نصب آنها بر روی سیستم و گوشی همراه خود در لحظه قیمت های روز انواع ارز را رویت نمایید. این صرافی ارز دیجیتال، بهترین اپلیکیشن ارز دیجیتال در ایران بهحساب میآید که با تکیه بر اعتماد کاربران خود موفق شده تا از سال ۹۶ تاکنون برترین خدمات را در خصوص خرید و فروش رمز ارزها را ارائه کند. اصطلاح دیجیتال مارکتینگ CPM که به آن CPI یا Cost Per Imperssion هم گفته می شود هزینه ای است که شما باید برای هزار بار نمایش صفحه سایت خود به پلتفرم تبلیغ دهنده بپردازید.

اولین صفحه ای که کاربر با ورود به وبسایت شما با آن مواجه خواهد شد همان صفحه فرود (Landing Page) است و به نوعی ویترین سازمان شما محسوب می شود. این اپلیکیشن همچون اغلب نمونههای مشابه خود با نمایش لحظهای چارتهای قیمتی رمز ارزها مختلف و همچنین اخبار و اطلاعات مرتبط با بازار، به کاربران خود خدمات جامعی را ارائه میدهد. این در حالی است که در اپلیکیشن نوبیتکس بهسادگی میتوان بهوسیله ریال اقدام به خریدوفروش رمز ارزهای خود کرد. هماکنون این صرافی با برخورداری از بیش از پانصد هزار کاربر، جزء بزرگترین صرافیهای ارز دیجیتال داخلی بهحساب میآید. زی تریدر یکی از پرکاربردترین و محبوبترین اپلیکیشن های مربوط به خرید و فروش ارز دیجیتال به حساب میآید که امروزه توسط تریدرهای بسیاری مورد استفاده قرار میگیرد.

در سالهای اخیر و به دلیل تحریمها در کنار رشد خوب تریدرهای داخل کشور، تعداد زیادی صرافی ایرانی خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال را به کاربران خود ارائه میکنند. لازم نیست در توییتر فقط توییت های بامزه بنویسید و وضعیت خود را اطلاع رسانی کنید، بلکه لازم است مخاطب بسازید، از آنچه دوست دارند باخبر شوید، با آنها تعامل برقرار کنید و موارد دیگر. ما در این بخش از مثالهای خودمان در دیجیتالینگ برایتان میگوییم، از روشهایی که با استفاده از آنها گردونه رشد را با سرعت بیشتری به چرخش وا داشتیم.

از جمله برترین خصوصیات این اپلیکیشن میتوان به رابط کاربری ساده و زیبا، سرعت بالای نمایش لحظهای نمودارهای قیمتی و … فینیکس به سفارشگذاران و سفارشبرداران (makers and takers) امکان میدهد براساس قیمتهای لحظهای خرید و فروش انجام دهند. در صورتیکه از کارتهای اعتباری جهت خرید فوری رمز ارزها استفاده کنید، بایستی کارمزدی ۳.۹۹ درصدی را پرداخته که به نسبت رقبایی مثل بایننس بسیار بالا است.

در حقیقت از زمان عرضه این پلتفرم، اپلیکیشن جیمینی موفق شده تا بهآرامی به یکی از محبوبترین اپلیکیشن های ترید رمز ارزها تبدیل شود و هم اکنون نیز جزء پلتفرمهایی است که بیشترین میزان کاربر را دارد. از طرفی کاربرانی که هم به صورت بلندمدت و هم به صورت روزانه قصد ترید رمز ارزها را دارند نیز میتوانند از این اپلیکیشن استفاده کنند. تیم توسعهدهنده صرافی ارز دیجیتال ایرانی تبدیل، با ایجاد این صرافی به دنبال تدارک فضایی جهت خرید و فروش راحت رمز ارزها برای کاربران ایرانی هستند. این اثر با نام “هر روز، ۵ هزار روز نخست”، مجموعهای از طرحها و انیمیشنهایی است که مایک وینکلمن (نام واقعی بیپل) هر روز و در مدت ۵ هزار روز پشت سر هم تولید کرده است.

این اطلاعات به شما امکان توسعه استراتژیهایی هوشمند را حول تبدیل بازدیدکنندگان در وبسایتتان را میدهد. در واقع در بیشتر صرافیهای خارجی به دلیل تحریمهای اعمالشده به کاربران ایرانی، امکان خرید رمز ارزها بهوسیله ریال وجود ندارد و تریدرها بایستی حتماً در قدم نخست دارایی خود را به تتر تبدیل کنند. خود شما باید بدانید که چه می خواهید. جای نگرانی نیست چرا که در این مقاله ما تمام فوت و فنهای کار را به شما آموزش میدهیم. البته این موضوع باعث شده تا ثبتنام بر روی این پلتفرم کمی زمانبر و البته پیچیده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید