آموزش کامل دیجیتال مارکتینگ با 20 درس رایگان+ جزوه PDF – سریع آسان

برای هدفمندی بیشتر تبلیغات کمپین نمایش تبلیغات بنری را به وبسایتهای سرگرمی، سبک زندگی و خبری محدود کردیم. با توجه به اینکه دغدغه مهم این روزهای شرکتها، تدوین استراتژی در حوزه دیجیتال مارکتینگ از جمله تولید محتوا، تبلیغات همسان، تبلیغات بنری ، تبلیغات در اینستاگرام و تلگرام، تبلیغات گوگل و …

قبل از نزدیک شده به مناسبتهای مهم مانند عید نوروز، پستهای مربوط به این مناسبت را از چند هفته پیش آماده کنید و روزهای انتشار پست را نیز تعیین نمایید. پس در تعطیلات نوروز امسال علاوه بر پستهایی که خودتان برای سال نو آماده کردهاید، بهتر است گوش به زنگ باشید و پستهای باکیفیت مخاطبان خود را نیز ریپست کنید.

به خصوص اگر به فکر اجرای کمپینهای نوروزی هستید، بهتر است چند هفته پیش از عید، کمپین خود را کلید بزنید. سپس با انجام تبلیغات برای لندینگ پیج کمپین نوروزی چیکلات و صفحه اینستاگرام چیچک مخاطبین را از برگزاری این کمپین و جوایز آن آگاه کردیم. امروزه بیش از ۸۷ درصد برندها محتوای تولید شده توسط مخاطبان خود را در صفحه اصلی برند ریپست Repost میکنند. مطمئن باشید سایر برندها نیز منتظر نمیمانند تا با شروع تعطیلات نوروز فعالیت خود را آغاز کنند!

برای همین، برندها تلاش میکنند تا مکالمات شخصی شده با کاربرها داشته باشند و تجربه کاربری را تقویت کنند. اگرچه رسانههای اجتماعی میتوانند به شما کمک کنند تا در حوزه دیجیتال توجه بیشتری کسب کنید، اما وابستگی صرف به تلاش در رسانههای اجتماعی، دارای معایبی است. بنابراین اگر در کسب و کار شما تیم مجزایی تحت عنوان پشتیبانی از مشتریان وجود ندارد، بهتر است در این دوره از چند نفر کمک بگیرید تا مرتبا به سوالات را رصد کرده و به آنها پاسخ دهند. درنهایت با داوری عکسها و تایید تیم دیجیتال مارکتینگ کیندر، به ۱۰ نفر اول جوایزی اهدا شد.

این کمپین تبلیغاتی با استقبال زیاد طرفداران کیندر روبرو شد. به تبلیغاتی گفته میشود که معمولاً بر اساس محتوا هستند و در تمامی پلتفرمها (و در کنار محتواهای رایگان) منتشر میشوند. پس هرچه زودتر با تولید پستهای مرتبط با فالوورهایتان آگاهی بدهید که چه آفرهایی در اختیار آنها قرار خواهید داد و سپس پستهای مرتبط را با برنامه ریزی مشخص منتشر کنید تا بتوانید مدیریت اینستاگرام را به بهترین نحو انجام دهید. در این شبکه اجتماعی هر چقدر تلاش کنید، فرصت های باورنکردنی برای دستیابی به مخاطبان هدف و افزایش فروش را خواهید دید.

وی ادامه داد: هر دستگاه ماینر۲ و نیم کیلو وات ساعت، معادل یک دستگاه کولرگازی ۲۴هزار مصرف برق دارد. دیجیتال مارکتینگ می تواند برای هر بیزینس در هر صنعتی جواب دهد. برای تبلیغات تلگرامی و اینستاگرامی نیز به بازنشر پست قوانین مسابقه در کانالها و پیجهای پرطرفدار پرداختیم. درنتیجه میتوانید نسبت به حالت عادی تعداد پستهای منتشر شده خود را نیز افزایش دهید تا افراد بیشتری را درگیر کنید. قبل از ریپست کردن حتما از شخص موردنظر اجازه بگیرید و نام او را نیز روی محتوای منتشر شده تگ کنید.

استوریهایی که در تعطیلات عید منتشر میکنید بهتر است بیشتر حال و هوای شاد و کمدی داشته باشند. اگر میخواهید تم شما در بازه زمانی عید نروز به طور کلی تغییر کند، بهتر است این تغییرات را در استوری اعمال کنید، نه در پستها! هرچه گرافیک و کیفیت عکسها و ویدیوهای استفاده شده بهتر باشد، انتقال این پیام راحتتر و سریعتر خواهد بود. در این دوره کیفیت کپشن اهمیت زیادی پیدا میکند. وقتی حسابی را دنبال میکنید یا با آن تعامل دارید، مالک حساب اعلانی دریافت میکند. این نوع بازاریابی تلاش میکند نام برند شما را در ذهن مخاطب هک کند، به عنوان مثال بیلبوردهای شیپور (اپلیکیشن ثبت آگهی) را در سطح شهر در نظر بگیرید که شاید محتوای آنها در نگاه اول حتی خندهدار به نظر برسد، اما همین کار باعث میشود تا نام برند این وبسایت بین مردم دهان به دهان چرخیده و در نهایت باعث ماندگاری این نام در ذهن مخاطب شود.

تولید محتوایی تاثیرگذار و مورد پسند، حاوی لینک دلخواه به صفحات سایت ما، با هزینه ای مقرون به صرفه، برای معرفی کالا یا خدمات یک برند و انتشار آن در سایت های پربازدید، اغلب می تواند هم بر سئوی حرفه ای یک سایت و هم به یادآوری آن برند در اذهان مردم نقشی به سزا داشته باشد. باید وقت خود را صرف ردیابی و نظارت بر شرکت های وابسته خود کنید.

نقش ویدیو در تبلیغات، جذب مخاطب و درگیر کردن وی با یک برند، از طریق تصاویری زیبا با معجون بیانی تاثیرگذار، در یک داستان کوتاه و دیدنی، دیگر بر کسی پوشیده نیست. برندهایی چون لیپتون، سیگنال، تتراپک، روغن موتور کاسترول، زعفران سحرخیز، فومن شیمی و چای گلستان، از قهرمانان داستان های او هستند. اگر میخواهید از بازاریابی دیجیتال یا آنلاین استفاده کنید می بایست یک سری مسایل مهم را در نظرگرفته و زیرساخت های آن را آماده کنید.

اگر میخواهید یک چت مارکتینگ کاردرست روی سایت خود داشته باشید، من پیشنهاد میکنم حتما سیستم تیکت خودرا فعال کنید، زیرا آسانترین راه فروش، فروش به مشتری قبل است. سعی کنید خودتان را به جای مشتری بگذارید و ببینید او در این لحظه میخواهد چه محتوایی را ببیند و بخواند. اولین قدم برای تبدیل فالوورهای اینستاگرام به مشتری، ساختن یک پروفایل خلاقانه است که توجه خریداران را به خود جلب کند. پس اولویت خود را برای افزایش ترافیک گوگل قرار میدهید.

دیدگاهتان را بنویسید