اصول ساخت لینک PBN

بک لینک های قوی را می توان به روش های مختلفی ایجاد کرد. بک لینک PBN همچنین می تواند توسط کارشناسان سئو در کنار روش های دیگر مانند ارسال مهمان استفاده شود. با این حال، دیدگاه گوگل باید منعکس شود که کدام یک از این روش ها قابل قبول است و کدام یک مجازات می شود.

لینک PBN چیست؟

شبکه های وبلاگ خصوصی به عنوان PBN شناخته می شوند. اهمیت لینک های خارجی در سئو باعث شده است که برخی افراد به دنبال میانبرهایی برای دریافت بک لینک های معتبر باشند.

مدیر سایت دامنه های باکیفیتی را پیدا کرده و خریداری می کند که اعتبار خوبی کسب کرده اند، اما تاریخ انقضای دامنه به پایان رسیده است، بنابراین دیگر نمی توانند برای آنها بک لینک تهیه کنند. بنابراین سایت هایی با اعتبار خوب داشتند که خودشان مدیریت می کردند و به راحتی می توانستند هر از چند گاهی مطالب مرتبط با سایت خود را منتشر کنند و بک لینک بگیرند.

مزایای پیوند در PBN

تصاحب وبلاگ ها با هدف ایجاد لینک و لینک دهی به منظور بهبود سئو سایت انجام می شود. اگر یک وب سایت توسط سایت های زیادی به آن لینک شده باشد، گوگل این پیام را دریافت می کند که این سایت آنقدر مفید و جذاب است که سایت های دیگر به آن لینک می دهند.در نتیجه، این سایت در لیست نتایج جستجوی گوگل رتبه بالاتری خواهد داشت. در بین تمامی روش های لینک بیلدینگ، چرا سئوکاران گاهی اوقات این روش را انتخاب می کنند؟ لینک بیلدینگ PBN چندین مزیت دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

منابع لینک بیلدینگ باید به شدت کنترل شوند

شبکه های خرید بک لینک PBN همه وب سایت ها را تحت کنترل شما قرار می دهند. این به شما این امکان را می دهد که پیوندهای بی فایده بیشتری را حذف کرده و در هر صفحه پیوند ایجاد کنید.

استفاده از دامنه های معتبر و منتشر شده

به جای اینکه مجبور باشید برای به دست آوردن بک لینک از دامنه های خوب سخت کار کنید، با روش PBN به سادگی دامنه های خوب و اخیرا منتشر شده را جستجو و خریداری می کنید تا بک لینک های ارزشمند زیادی بدست آورید.

موقت اما موثر

PBN ها راهی سریع اما پر زحمت برای افزایش فروش در یک فصل یا در یک موقعیت خاص هستند که نیاز به افزایش فروش دارید. معمولاً کلمات کلیدی مانند نام محصول یا فروش خدمات فصلی برای مدت کوتاهی مورد هدف قرار می‌گیرند و از برنامه‌های ساخت PBN برای افزایش رتبه خود برای کسب سود سریع استفاده می‌کنند. نتایج به دست آمده از ساخت شبکه PBN تمیز در این مدت کوتاه قطعا به نفع شما خواهد بود و ماندگاری زیادی خواهد داشت.

در شبکه های PBN، لینک بیلدینگ دارای معایب خاصی است.

استفاده از شبکه وبلاگی می تواند در کوتاه مدت ترافیک زیادی را برای سایت شما ارسال کند.با این حال، اگر گوگل آن را تشخیص دهد، این موفقیت از بین خواهد رفت.

پنالتی گوگل

معمولا، آژانس های بازاریابی به مدیران سایت قول افزایش ناگهانی ترافیک و رتبه را می دهند. which of course will come true; But if you are a little aware, احتمالاً متوجه خواهید شد که همه اینها موقتی است و در نهایت الگوریتم پنگوئن گوگل است. که وظیفه نظارت بر بک لینک ها را بر عهده دارد، رتبه بندی سایت ها و شناسایی سایت های اسپم، متوجه تخلف خواهد شد. استفاده از بک لینک های PBN به عنوان یک تاکتیک سئو کلاه سیاه / کلاه خاکستری در نظر گرفته می شود. گوگل یا شما را به طور کامل از صفحات نتایج جستجو حذف می کند یا در صورت تشخیص استفاده از این نوع روش، شما را جریمه می کند.

برای ایجاد بک لینک های قدرتمند PBN به زمان زیادی نیاز دارید

در صورت انجام مراحل زیر می توان از جریمه گوگل جلوگیری کرد. سپس باید دامنه های رایگان را تماشا و خریداری کنید. به روز رسانی صفحات سایت قدیمی، رفع خطاها و مشکلات، ثبت اطلاعات تماس و لوگو، ایجاد محتوای انحصاری، و ایجاد لینک های داخلی در استفاده از سایت های درون شبکه تا گوگل متوجه نشود که شما در حال ساخت شبکه هستید. انجام تمامی این مراحل نه تنها زمان زیادی را می گیرد، بلکه توجه شما را از سایت اصلی دور می کند. خرید بک لینک PBN سایت خبری 2019 مووی یک سرمایه گذاری بلند مدت است، بنابراین باید آن را جدی بگیرید.

ساخت و نگهداری پیوندهای PBN گران است

خرید دامنه، هاست، IP اختصاصی، مدیریت سایت ها، تقویت لینک های خارجی و به روز رسانی محتوا همگی زمان و هزینه می طلبد.بنابراین، ابتدا مطمئن شوید که منابع مالی کافی برای پوشش هر مرحله از شبکه را قبل از شروع ساخت دارید.

آیا لینک بیلدینگ PBN اشکال مختلفی دارد؟

نوع شبکه ای که ما ترسیم می کنیم به نحوه اتصال بک لینک ها به سایت ها یا وبلاگ ها در شبکه PBN و تعداد آنها بستگی دارد. در یک منبع زبرخی 250 نوع ذکر شده است. در یک شبکه، قرارگیری و اتصال سایت ها بسیار مهم است.

0 دیدگاه دربارهٔ «اصول ساخت لینک PBN»

دیدگاهتان را بنویسید