اما منظور از افزونههای وردپرس چیست؟

انعطافپذیری بالا، یکی از مهمترین ویژگیهای وردپرس است که به شما این امکان را میدهد که هر نوع وبسایتی با هر طراحی دلخواهی را ایجاد کنید و این وبسایت را در اختیار کاربر قرار دهید. مدیریت کاربرانتان در این سیستم بسیار راحت است و شما میتوانید بهدلخواه خود و خیلی راحت، نقشهای کاربری جدیدی ایجاد کنید و سطوح دسترسی آنها را به نسبت نقش کاربری، مشخص کنید. اولین و مهمترین مزیت این پلتفرم، انعطافپذیری بالا در افزودن محتوا است، شما میتوانید بهراحتی مطالب موردنظر خود را وارد این سیستم مدیریت محتوا کنید و از گزینههای متعددی که دروپال در اختیارتان قرار میدهد برای سفارشی کردن محتوای سایت خود استفاده کنید.

به طور معمول اسلایدرها در قسمت بالایی سایت قرار میگیرند و جزء اولین مواردی هستند که کاربر در بدو ورود به سایت آن را مشاهده میکند. اگر هنوز هم سوالاتی در ذهنتان باقی مانده یا فکر میکنید که نکات مبهمی در این مقاله وجود دارد، در قسمت نظرات آن را با ما در میان بگذارید. در این مقاله ما سعی در ارائه یک دید جامع در حوزهي طراحی سایت به شما داریم.خدمات طراحی سایت چیست؟ اما بهترین سیستم مدیریت محتوا چیست؟ 1. طراحی سایت مشهد چیست؟ از افراد با تجربه کمک بگیرید و نظر آن ها را در مورد سیستمی که طراحی کردید بپرسید.

برای کاربر زیبایی و سهولت استفاده جهت یک تجربه لذت بخش بسیار مهم است. از همه مهمتر این است که شما در طول سال نباید درآمدتان از یک حد مشخص بالاتر برود در غیر این صورت باید هزینه پرداخت کنید، به این صورت که اگر شما در طول یک سال درآمدتان مثلاً بالاتر از N مقدار باشد، باید برای ادامه فعالیت سایت خود یک هزینه جدا پرداخت کنید که این موضوع برای افرادی که درآمد سالانه آنها زیاد است مشکل خواهد بود. یکی از مواردی که باید به آن توجه کنید پیچیدگی کار با این سیستم است، تا جایی که حتی طرفداردای این سیستم، برخی مواقع به پیچیده بودن آن اعتراف میکنند، تا جایی که ممکن است شما برای یک سری از کارهای وبسایت خود نیاز به استخدام و کمک گرفتن از یک برنامهنویس داشته باشید، که این موضوع میتواند برای شما هزینه زیادی در بر داشته باشد.

مورد بعدی هم این است که شما برای اینکه بتوانید یک تم یا قالب سفارشیشده را استفاده کنید باید هزینه بسیار زیادی را پرداخت کنید، چراکه اکثر این قالبها توسط یک توسعهدهنده طراحی شدهاند. اما باز هم جای نگرانی نیست چون افزونههای دیگری هم برای فروشگاه های بزرگ اینترنتی طراحی شدهاند که مهمترین آنها عبارتند از: میجوشاپ و J2Store. تیم فنی شرکت با در نظر گرفتن آخرین متودولوژیهای فنی روز دنیا شروع به طراحی فروشگاه اینترنتی نمود. طراحی مجدد سایت یا به روز رسانی قالب سایت های طراحی شده یکی دیگر از خدمات شرکت کیان تجارت می باشد. دقت داشته باشید که اگر دروپال را انتخاب میکنید باید روی این موضوع هم حساب کنید که برای انجام یک سری تغییرات حتماً نیاز به یک برنامهنویس حرفهای دارید.

در واقع مدیر سایت یک بار سیستم CMS را طراحی و برنامه نویسی و تعدادی قالب آماده برای صفحات طراحی می کند و آن را روی سایت کاربر نصب می کند. با توجه به اینکه تعداد قالبهای آماده برای این CMS خیلی کمتر از جوملا و وردپرس است و ساختن قالب اختصاصی برای آن کار آسانی نیست، استفاده از دروپال را به افراد مبتدی توصیه نمیکنم.

افرادی که این برنامهها را توسعه دادند، جزء بهترین استادان در دانشگاههای بسیار معتبر بودند، ازاینجهت میتوان گفت که Coursera یکی از منابع بسیار مفید برای یادگیری برنامهنویسی است. از افزونههای قدیمی و مهم جوملا میتوان به ویرچومارت (VirtuMart) اشاره کرد که امکان اضافه کردن فروشگاه اینترنتی به سایت را در اختیارتان قرار میدهد.

بیشتر سیستمهای مدیریت محتوا بسیار انعطافپذیر هستند و با وجود اینکه برخی از آنها مانند مجنتو برای مصارف خاص به وجود آمدند، اما از بیشترCMS های محبوب میتوان برای راه انداری هر نوع وبسایتی استفاده کرد. سرعت پیشرفت شما با وردپرس بیشتر از هر چیزی خواهد شد و خیلی بیشتر از قبل میتوانید گامهای موفقیت را طی کنید و به بالاترین سطح ممکن پیشرفت برسید. یکی از مشکلاتی که معمولاً افرادی که در ایران زندگی میکنند با آن روبهرو هستند، نحوه پرداخت هزینه محصول است، که ووکامرس این کار را هم برای ما آسان کرده، چراکه میتوانیم بهراحتی، درگاه پرداخت بانکهای موردنظر خودمان را به ووکامرس اضافه کنیم و یک خرید راحت و آسان را به کاربر هدیه دهیم.

از طرف دیگر ووکامرس شرایط مدیریت سایت را برای شما بسیار ساده میکند تا جایی که شما میتوانید موجودی سایت و یا موارد دیگر را بررسی کنید. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله برای شما پلتفرمها را بررسی و مقایسه میکنیم و به شما میگیم که انتخاب درست یک پلتفرم چه اهمیتی برای شما دارد.

اما میخواهیم کاربرد این سیستم و هدف از تولید آن را بررسی کنیم. البته این موضوع به این معنی نیست که افرادی که مهارت کد نویسی دارند نمیتوانند از این پلتفرمهای CSS استفاده کنند، بلکه این دسته از افراد هم میتوانند با استفاده از دانش خودشان، یک وبسایت را در این پلتفرمها سفارشی کنند و قابلیتهای موردنظر خودشان را با کد به سایت اضافه کنند و به جای اینکه زمان زیادی را صرف کد نویسی برای ایجاد سایت کنند، میتوانند آن زمان را برای شخصیسازی و مدیریت سایت بگذارند. فریم ورک ها یک چهارچوب و ساختار در زبان های برنامه نویسی ایجاد میکنند و به کدنویسی سرعت میبخشند.

نت بینز یک IDE کدنویسی است که مانند اکلیپس از زبان ها و پلتفرم های مختلفی پشتیبانی می کند. به طور معمول، صفحات وب به زبان های برنامه نویسی HTML ،JavaScript و CSS نوشته می شوند. با ثبت شرکت طراحی سایت کلیه خدمات برنامه نویسی و نرم افزار را هم در موضوع اساسنامه خود درج کنید.

همچنین سئو دوستانه بودن وردپرس هم یکی دیگر از مزایای بسیار مهم این سیستم است، حتی شما میتوانید از افزونههایی که به بهبود رتبه سئو کمک میکنند هم روی سایت خود استفاده کنید. BigCommerce هم یکی دیگر از پلتفرمهای فروشگاهی یا همان تجارت الکترونیک است که ممکن است برخی از شما آن را به اسم پلتفرم All-in-One بشناسید. اما تمام اینهایی که گفتم برای نسخۀ رایگان است.

زمانی که شما یک سایتی را برای کسبوکار خود ایجاد میکنید، علاوه بر اینکه باید شامل درگاههای امن پرداخت باشد و از طرفی زیبایی و چشمنوازی برای کاربران به همراه داشته باشد. Shopify هم یکی دیگر از سیستمهای مدیریت محتوا است که شما برای استفاده از آن نیازی به استفاده از هاست ندارید و حتی بعد از راهاندازی سایت خود با است پلتفرم، نیازی به بهروزرسانی یا پشتیبان گیری سایت ندارید. هر چقدر توضیح پروژه شما گسترده تر باشد و میزان بازدید کننده های سایت بیشتر باشد باید هاست قوی تری تهیه کنید، یعنی آنکه میزان رم (Ram) و سی پی یو (CPU) و مموری (Memory) هاست بیشتر باشد تا بتوانند هم اطلاعات بیشتری را در خود ذخیره کند و هم بهتر آن را پردازش کند.

دیدگاهتان را بنویسید