بازاریابی در اینستاگرام|بازاریابی دیجیتال در اینستاگرام|مکتوب-مجله علمی آموزشی مکتبخونه

Google Analytics ابزار بسیار مناسبی است که به شما کمک میکند تا فعالیت خودتان را بررسی کنید . شما میتوانید با استفاده از بازاریابی ایمیلی هوشمندی که با این سرویس انجام میدهید، مشتریان زیادی جذب و مشتریان فعلی را به کسب و کار خود وفادار نمایید. برای مثال شما میتوانید با پرداخت پول، جایگاه سوم صفحه اول گوگل را در کلمه کلیدی «Digital Marketing» خریداری کنید.

Proof به شما امکان رهگیری و بررسی On-Time و آنی کاربران را میدهد؛ از این طریق میتوانید نحوه تعامل کاربران را در لحظه و در قسمتهای مختلف وبسایت خود بررسی و تحلیل کنید. ابزار Proof نیز از محبوبترین ابزارهای دیجیتال مارکتیگ است و قیمت گذاری آن بر اساس ترافیک ورودی وبسایت شما انجام میشود.

با استفاده از این سرویس میتوانید کارتهایی شامل یادداشتها و نکات مهم ایجاد کنید و آنها را به صورت آنلاین با کارکنان و افرادی که میخواهید، به اشتراک بگذارید؛ همچنین میتوانید برای انجام هر یک از کارتها مهلت و زمان تعیین کنید یا اینکه با استفاده از Tag، موضوعات و کارتها را به تیمهای خاصی ارجاع دهید. در دنیای دیجیتال مخاطب انتخاب می کند که با شما آشنا بشود یا خیر و خود این یعنی برد چون در بین دو گزینه اصلی انتخاب مخاطب قرار گرفته اید.

یکی دیگر از چیزهای جالب در مورد کوین تلگراف این است که به زبانهای مختلف مانند انگلیسی، برزیلی، اسپانیایی، ژاپنی، صربی و بسیاری از زبانهای دیگر در دسترس کاربران قرار دارد. این سرویس مخصوصاً برای کسب و کارهایی که در شبکههای اجتماعی مختلف فعال هستند بسیار مناسب است و به آنها این امکان را میدهد تا در یک سرویس واحد، در چندین شبکه اجتماعی خود برنامه ریزی کنند و پستها را به صورت برنامه ریزی شده و هدفمند منتشر کنند. دیدن ۴ تا شماره قبلی برای اینکه عمیق تر دیجیتال مارکتینگ رو یاد بگیرید کافیه. شما میتوانید کمپینهای ایمیل مارکتینگ خود را در این سرویس بسازید یا کمپینهای قبلاً ساخته شده رو به راحتی با کشیدن و رها کردن، مجدداً اجرا کنید.

توی این مقاله نمیخوام تجربه کاریم رو انتقال بدم. این سرویس آن چنان اهمیت پیدا کرده است که اگر در استفاده از پنل گوگل آنالیتیکس تخصص نداشته باشید، حتی با عنوان بازاریاب دیجیتال مبتدی هم شناخته نخواهید شد. در حالی که بیت کوین از ابتدای سال میلادی تا امروز ۹۷ درصد رشد داشته است، بهای اتریوم در همین مدت رشد بالغ بر ۵۵۱ درصدی را تجربه کرده است.

وجود امکانات فوق العاده برای مدیریت کمپینهای تبلیغاتی از دیگر ویژگیهایی است که میل چیمپ را به یکی از مهمترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ تبدیل کرده است. از آنها بخواهید تا محتوای ارزشمندی برای شما ارسال کنند که دیگران از خواندن آنها لذت ببرند. سرویس HubSpot از مهمترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است که به کسب و کارها فارغ از اینکه در چه مرحلهای هستند، کمک میکند تا اهداف تبلیغاتی و بازاریابی دیجیتال خود را سریعتر، راحتتر و بهینهتر مدیریت کنند. بانک مرکزی هند (RBI) با اشاره به اینکه ممنوعیت جزئی ارزهای دیجیتال کارساز نخواهد بود، به هیئت مدیره خود اعلام کرده است که طرفدار ممنوعیت کامل ارزهای دیجیتال است.

شبکه پرداخت فلکسا اعلام کرد پشتیبانی از کاردانو را شروع کرده و امکان پرداخت آن در ۴۰,۰۰۰ فروشگاه در سراسر آمریکا مهیا شده است. از دیگر ابزارهای سئو وردپرس که محبوبیت بسیار زیادی دارد، All in One SEO Pack است که به صورت افزونه روی سیستم مدیریت محتوای وردپرس نصب میشود. میل چیمپ به دو صورت رایگان و پولی میتواند به شما سرویسدهی کند که با توجه به امکانات مورد نیازتان میتوانید پلن رایگان یا پولی خود را خریداری کنید. میل چیمپ یکی از معروفترین ابزارهای ایمیل مارکتینگ است که در سر تا سر جهان، کسب و کارهای بزرگ و کوچک از آن استفاده میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید