حسن روحانی؛ گفت و شنودها در مناظره سوم

تاکنون افراد زیادی از تمامی سنین و مناطق جهان، با مطالعه کتابهای الیزابت گیلبرت توانستهاند خود و زندگیشان را ارتقا دهند. این ماجراجویی الیزابت و مارگارت در فیلمی با عنوان «شب خانواده ی سلطنتی در بیرون از خانه» (A Royal Night Out) به تصویر کشیده شد. رئیس جمهوری با اشاره به اینکه آمریکاییها معتقد بودند اول ملاقات انجام شود و بعد تحریمها برداشته شود، گفت: میخواستند هوش ملت ایران را امتحان کنند اما ما دیگر حاضر نیستیم کلاه سرمان رود و نمی خواهیم هم کلاه سر دولت دیگری بگذاریم. وی با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در دیدار فعالان اقتصادی، گفت: وقتی رسماً آمریکاییها اعلام میکنند که در فشار حداکثری شکستی مفتضحانه خوردند، این نقطه پیروزی برای ملت ماست و نشاندهنده آن است که مقاومت حداکثری در مقابل فشار حداکثری پیروز شد. به گزارش قدس آنلاین، آیت لله رییسی امروز در جمع نمایندگان اقشار مختلف مردم لرستان اظهار کرد: آب باید هم به صنایع ، کشاورزی و شرب برسد، بنابراین مدیریت آب بسیار با اهمیت است، و با توجه به اینکه به سدهای لرستان به ویژه معشوره اشاره شد باید کار آن حتما و سریع آغاز شود. رییس جمهور با تاکید بر ضرورت آسیبشناسی علل پایین بودن حجم تجارت دو کشور گفت: باید با نگاه آسیبشناسانه، مشکلات و موانع را شناسایی و برطرف کنیم.

رییس جمهور ادامه داد: بعد از شنیدن این جملات آرامشی پیدا کردیم و به حجره برگشتیم و فردا قبل از ظهر شرایط عوض شده بود آیت الله طالقانی به مدرسه فیضیه آمدهاند و سخنرانی بسیار غرا و تاریخی خود را در عظمت شخصیت امام و رهبری امام ایراد کردند و نه تنها شرایط عوض شد بلکه در جهت تثبیت رهبری انقلاب و امام گام بسیار بلندی برداشته شد. رئیسی با بیان اینکه هدف امام (ره) از انقلاب عدالت بود، تاکید کرد: خواست امام این بود که بگوید در این قرن و در این زمان که همه در عمل از عدالت گریزانند، به نام دین میشود تحول و عدالت ایجاد کرد. مناسب برای استتار افراد نظامی است، که با توجه به شرایط خود از آنها استفاده میکنند. جلوگیری از اختلاط زن و مرد در محیط اداری به این جهت است که زن و مرد بتوانند خدمترسانی بهتری به مردم داشته باشند و این کار یک حرکت خوب در جهت ایجاد فضای مناسب کار و تلاش برای بانوان است. ابراهیم رئیسی از مدافعان اسلامیکردن دانشگاهها و افزایش نشاط، فعالیت و امید در دانشجویان، بازنگری در اینترنت برای استفاده اقتصادی از آن و جلوگیری از ایجاد آسیبهای اجتماعی و معامله مواد مخدر از طریق آن، و مقابله با فرهنگ غربی برای «جلوگیری از فروپاشی ساختارهای اجتماع» میباشد.

این پایپوش دارای دو لایه زیره است؛ و جنس آن از چرمی خاص است که گرما را به داخل انتقال نمیدهد. نقوی حسینی درباره برخی اظهارات مبنی بر اینکه دلیل استعفای وزیر امور خارجه عدم هماهنگی و برخی موازی کاریها بوده، تصریح کرد: مشکلات داخل دولت به ما ربطی ندارد سفر آقای بشار اسد به تهران با اطلاع دولت بوده، زیرا آقای بشار اسد با رئیس جمهور ملاقات داشته است. وی تصریح کرد: بانک صادرات، بانک تجارت و بانک ملت شما گرفتار هستند، اگر مردم متوجه شوند چه شرایطی وجود دارد سلب اعتماد خواهد شد و شما با این شرایط چه کار خواهید کرد؟ برای عملیات گود برداری که که شامل فعالیت های مختلف ساختمانی می باشد از قبیل حفاری چاه ها و مجاری آب و فاضلاب و خاک برداری و خاک ریزی ها و همچنین عملیات زیر زمینی و حفاری و پی کنی ها از پوتین های مخصوص حفاری استفاده می شود و بسته به این که در چه مکانی از لحاظ آب و هوایی و … هزاران پدر و پسر در جنگ هشت ساله بر زمین افتادند تا آمریکاییها حساب کار دستشان بیاید و امروز هم عدهای گمنام و بیادعا در آن سوی مرزها جانانه ایستادهاند و مظلومانه بر زمین میافتند تا آتش جنگ به این آب و خاک سرایت نکند.

با اعتراض هایی که به این دیدگاه او شد در زمان کاندیداتوری ریاست جمهوری رئیسی یک مستند تبلیغاتی با نام «کنسرت» از طرف ستاد او ساخته شد که در آن به مشکلات اساسی مردم با هدف نشان دادن اهمیت کم کنسرت ها پرداخته شده بود. اگر با قدرت به دنبال تقویت توانمندیهای خود باشیم و از ضعفها بکاهیم دشمن نمیتواند کاری بکند». گراهام تصریح کرد: باید راهی بیابیم تا بدون اینکه باعث قدرت گرفتن طالبان بشود، به مردم افغانستان که گرسنگی میکشند کمک کنیم. رئیسی تصریح کرد: توجه به مردم برای همه دولتها و دولت ما یک اصل است و باید از نگاه سیاسی امام(ره) درس بگیریم. رییسی تصریح کرد: نکته حکمتآمیز و حکمت آموز امام در آن جلسه هم این است که راهی را در پیش داریم و خداوند متعال وعده کرده خود مشکلات را بردارد اگر درست حرکت کنیم. منزل آقای راستی رفتیم و در محضر ایشان ابراز نگرانی کرده ایم که توطئه ای در حال اتفاق است و از شخصیت آیت الله طالقانی دارد استفاده می شود ایشان پاسخ داد امام به همراه جامعه مدرسین نیم ساعت پیش اینجا بودند و ما هم همین سوال را از محضر ایشان پرسیدیم که امام فرمودند یک راهی داریم که باید آن را برویم و اگر آنچه که تکلیف ما است درست حرکت کنیم، یقین داریم خداوند متعال خود موانع را برمی دارد و شما نگران نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید