خبرگزاری صدا و سیما

به زبان ساده وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (Content Management System) رایگان و متنباز است که به راحتی توسط هر کسی قابل استفاده و شخصیسازی میباشد، به لطف وجود هزاران قالب و افزونهای که برای این سیستم ایجاد شدهاست شما تقریبا میتوانید هر نوع سایتی را به دلخواه خود طراحی و مدیریت کنید، آن هم بدون نیاز به کدنویسی و طراحی اختصاصی. درمانگاهها متخصص درمان اعتیاد و مدیریت بحرانهای جسمی و روحیِ معتادها بودند و کارهایی انجام میدادند که به آن «سمزدایی» میگفتند. کامپیوتر مدیر را قادر به انجام تجزیه و تحلیل فراتر از ظرفیت تحلیلی طبیعی انسان کرده است. هر کسی که در آن سالهای دهۀ هفتاد به دبیرستان میرفت در خاطرش مانده که آدمِ فرسوده کسی بود که کلاسها را میپیچاند تا پشت حیاط گُل بکشد. الگوریتم مفهومی است که مسائل را با استفاده از دستورالعملهای پشت سرهم و به کمک تحلیلهای ریاضی و منطقی مورد بررسی قرار داده و راه حل مناسبی برای آن ارائه می کند، الگوریتم به ما کمک میکند مراحل حل مسئله را به زبان رایانه نزدیکتر کرده و در نهایت آن را به کدهای قابل فهم کامپیوتر تبدیل کنیم. مطمئن باشید با این تلفن حرف زدن ها هیچ چیز که عایدتان نمی شود هیچ کلی هم وقت از دست می دهید.

نباید تحت هیچ شرایطی تست زدن را کنار بگذارید. در عصر نگاههای ضدفمنیستی -که سوزان فالودی وقایع آن را ثبت کرده است- مطبوعات دوست داشتند چنین جملاتی را از فرویدنبرگر نقل کنند: « نمیتوانید مالک همهچیز باشید». او تشریح میکند که اغلب اوقات نخستین قربانی فرسودگی کارکنانْ رئیس پرجذبۀ درمانگاه بود، کسی که مانند برخی از معتادان سریع از کوره در میرفت، خیلی راحت گریه میکرد و یکمرتبه به همهچیز مشکوک و دستِآخر هم گرفتار پارانویا میشد. یکی از بهترین ویژگیهای این سامانه ضبط و ذخیره کلاسهای درسی برای دانشآموزان غایب یا افرادی که مجددا نیاز به بازبینی دروس را دارند، است. برگزاری کلاسهای درس در تراز تجربهای جدید و لذتبخش را برای دانشآموزان و دبیران فراهم میکند. وقتی این کتابها را تهیه کردید، در خانه نگذارید که در و دیوار را تماشا کند. شما میتوانستید پاسخ مورد نظر خود را با علامت ضربدر مشخص کنید، آزمون را از صفحه جدا کنید و روی یخچال خانه یا دیوار اتاقک کارتان -همانند اتاقک موجود در داستان مصور «دیلبرت»۴- بچسبانید و با دیدن آن بگویید: دیدی؟ اما اگر سرمایه کافی در اختیار دارید و میخواهید از این طریق ضمن کسب درآمد ارز آوری داشته باشید، حتماً در مورد دستگاههای مختلف موجود در بازار و هزینه برق مصرفی تحقیق کنید و با دانش کافی و چشم باز وارد این بازار شوید.

و به این ترتیب سرتان را بالا می آورید و متوجه می شوید که به همین راحتی دو ساعت مفید از دست داده اید! در تاریخ مبهم فرسودگی، حقیقتی هست که به دست فراموشی سپرده شده است؛ این حقیقت دربارۀ بیمارانی است که در دهۀ هفتاد قرن بیستم در درمانگاههای رایگان درمان میشدند: بسیاری از آنان کهنهسربازان جنگ ویتنام بودند که به هروئین اعتیاد داشتند. می توانم به اندازه یک کتاب از این دست مثال ها برایتان بزنم؛ اما باز هم می گویم که همه این افراد می توانند بدون راهنما و مشاور به موفقیت برسند! سخنگوی شرکت، از این اقدام دفاع میکند و میگوید «مهمانداران به ما گفتهاند که کیسههای زباله بعد از هر پرواز پُر از زبالههای نوشیدنیها میشود و ما مجبور میشویم نصف نوشیدنیها را دور بریزیم.» اگرچه شرکت کانتیننتال هنوز به مشتریانی که یک قوطی کامل درخواست میکنند نه نمیگوید، اما همین تصمیم باعث صرفهجویی سالیانه ۱۰۰ هزار دلاری شرکت شده است. خوشبختانه ما در سایمان بخشی داریم که مختص به زندگینامه افراد موفق است که به صورت کامل و خلاصه زندگی این افراد را از دیدگاه موفقیت بررسی کرده است.

این نرم افزار با بهینه سازی سرعت دانلود شما میتوانید در هنگام دانلود کردن فایل به مشاهده سایتهای اینترنتی خود بپردازید و این نرم افزار به صورت هوشمند از سرعت خود کاسته و دوباره با سرعت بالا به دانلود فایل میپردازد تا شما بتوانید از گشت و گذار در اینترنت لذت کافی را درهنگام دانلود ببرید. ۴- آیا قرار ملاقاتها و موعدهای مقرر را فراموش میکنید و وسایل شخصیتان را جا میگذارید؟ او در سال ۱۹۷۳ نوشت: «وقتی مردم به خانههایشان میروند، شما تازه شغل دومتان را شروع میکنید؛ حجم عظیمی از انرژیتان را صرف این کار میکنید، کاملاً احساس میکنید که در قیدوبند این شغل دوم هستید، تا اینکه درنهایت از شدت خستگی از پا میافتید؛ همانطور که من افتادم». فرویدنبرگر در سال ۱۹۷۴ سردبیر شمارۀ ویژهای از ژورنال آو سوشیال ایشوز شد که به جنبش درمانگاههای رایگان اختصاص داشت. و چرا فرسودگی ویژگی مشترک کارکنان درمانگاههای رایگان است؟ فرویدنبرگر در سالهای ۱۹۶۷ و ۱۹۶۸ به بازدید از کلینیک محلۀ هیت-اشبری رفت و در سال ۱۹۷۰ در محلۀ سنت مارک نیویورک یک درمانگاه رایگان تأسیس کرد.

دیدگاهتان را بنویسید