ذوالنوری: ایران فعلا علاقمند به بیان جزئیات توافقنامه با چین ندارد

حاکم و نه هیچکدام از دادگاه ها یا آژانس های فدرال یا ایالتی یا محلی هیچ اختیار انحصاری برای حل اختلاف نظرهای مرتبط با تفسیر این توافق نامه، قابلیت استفاده، اعمال یا شکل گیری آن ندارند، از جمله هرگونه دعوی که همه یا بخشی از این توافق نامه را نقض می کند یا آن را قابل نقض می داند. در این بیانیه آمده است: شنیدهها حاکی از آن است که رابمکایر سفیر انگلیس که قبلاً با حضور در اغتشاشات آبان ماه و تصویربرداری از تجمعات دستگیر و به عنوان عنصر نامطلوب سیاسی شناخته شده بود، برای دومین بار قصد سفر به اصطلاح سیاحتی به یزد داشته و در روز پنجشنبه وارد استان یزد میشود.انگلیسی ها در پی فتنه سازی هستند.

تفاوت این گزارش با گزارش قبلی در این است که جزئیات رشد بخشهای مختلف اقتصادی در آن آورده شده و از این رو تصویر بهتری از رشد اقتصادی پیشبینی شده ارائه کرده است. به گزارش سایت خبری «دیدهبان ایران» وی با بیان اینککه «الآن غربیها بهشدت نگران این سیاستهای جمهوری اسلامی هستند» اظهار کرد: «در خصوص همین توافقنامه هم شروع به سیاهنمایی و جنجال کردهاند. وی تصریح کرد: هماهنگ شده که پایان اردیبهشت سال آینده پرونده مربوط به ایجاد فایلهای مالیاتی برای تمامی افرادی که از سیستمهای پرداخت استفاده میکنند، بسته شود یعنی اشراف نظام اقتصادی کشور بر گردش پرداختهای ریالی در نظام جمهوری اسلامی ایران کامل خواهد شد و فرارهای مالیاتی را به حداقل ممکن خواهد رساند.

سفیر روسیه ضمن تاکید بر روابط راهبردی دو کشور ایران و روسیه و مراودات عمیق و دوستانه بین دوکشور تصریح کرد: از اینکه انتشار این عکس باعث سوءتفاهم و رنجش خاطر مردم کشور دوست، ایران شده اظهار تاسف می کنم. وی درباره شیوهنامه مسافرت و حملونقل نوشت: تاکنون محدویتی در خصوص سفرهای بین شهری مصوب نشده است. حاکم ممکن است جبران خسارت شما را به اندازه دادگاه لحاظ کند و ممکن است فقط به نفع طرفی که به دنبال حل و فصل است و فقط تا حد ضرورت نسبت به حل و فصل دعوی جداگانه آن طرف اقدام کند.

ایران پس از خروج ترامپ و ناتوانی اروپا در حفظ منافع اقتصادی کشور؛ برجام را در تابوت گذاشته و تقدیم کرده است کافی است غربی ها اطلاعیه مرگ آن را امضا کنند تا اثرات آن را نه تنها در منطقه، بلکه در لندن، پاریس و برلین احساس کنند. ما صدها قرارداد با چین داریم و منظور وزیر امور خارجه هم همین قراردادها بوده است نه توافق 25 ساله». عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران همچنین درباره اظهارات اخیر وزیر خارجه گفت:« منظور آقای امیر عبداللهیان از اجرای شدن توافق میان ایران چین همان قراردادهای جزئی است.

اکنون پایین بودن امنیت سرمایهگذاری از مهمترین موانع سرمایهگذاری است. یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از عملکرد صدا و سیما در نحوه انعکاس احکام صادر شده برای تعدادی از فعالان سیاسی اصلاح طلب گفت: همانطور که سپاه و دست اندرکاران دستگاه دیپلماسی وحدت خود را در مقابل دشمنیها نشان دادند، سران قوا نیز این اتحاد را بروز دهند. شما و EPSON موافقت می کنید که هر کدام از طرفین می توانند بر علیه طرف دیگر فقط به صورت شخصی اختلاف نظر خود را بیان کند، و نه به صورت یک دعوی یا دادخواهی، از جمله و نه محدود به هرکدام از اقدامات فدرال یا ایالتی یا دادخواهی سنخی.

در خود تفاهمنامه این سانسورها لحاظ شده است که چه چیزی چه زمانی رسانهای شود. حاکم تحت شرایط این توافق نامه است. 22.7انصراف. همانطور که در این توافق نامه مشخص شده است با ارسال نامه کتبی به آدرس Epson در مدت زمان سی (30) روز از تاریخ پذیرش این توافق نامه (از جمله و بدون هرگونه محدودیت خرید، دانلود، نصب نرم افزار و دیگر موارد استفاده از سخت افزار، محصولات و خدمات Epson) که در آنها (i) نام شما، (ii) آدرس پستی شما و (iii) درخواست شما برای مستثنی شدن از روند حکمیت نهایی و لازم الاجرا و سلب حکمیت سنخی و روند نمایندگی مشخص شده در بخش 22 عنوان شده است، می توانید از روند نهایی، لازم الاجرا و جداگانه حکمیت و حکمیت سنخی و نمایندگی که در این توافق نامه مشخص شده است کناره گیری کنید.

بر همین اساس تحت روندهای حکمیت که در این بخش عنوان شده است، حاکم نباید بدون مجوز کتبی کلیه طرفین تحت تأثیر در روند حکمیت بیش از یک دعوی طرفین را ترکیب کرده یا ادغام کند. در اين نوشتار با هدف معرفي ابزاري جديد براي اين بازار به دنبال پاسخ به اين پرسش هستيم که آيا توافق نامه بازخريد (ريپو) به عنوان ابزار پولي مي تواند با توجه به فقه اماميه و قانون بانکداري بدون ربا در بازار بين بانکي ايران استفاده شود؟ در سال 1999 بنا بر شاخص آزادی اقتصادی فریزر، کشورمان با به دست آوردن نمره 7/4 از کل 10 نمره شاخص در بین 123 کشور جهان رتبه 102 را حائز گردیده بود که از نظر مقدار در مقایسه با سال 1990 موقعیت بهتری را نشان می­داد.

  • صلاحیت رسیدگی به اختلافات و قانون حاکم
  • ماده یازدهم: شرايط توافقنامه
  • اصلاح اطلاعات نادرستی که به سایت داده شده است
  • تحریم های مربوط به حمایت مالی برای تجارت با ایران
  • تحریم های مربوط به فعالیت های بانکی
  • شرایط لغو تعهدات قراردادی و ضمانت اقدامات
  • صحت اقلام اطلاعاتی درخواستی
  • تحریم های مربوط به خدمات پیام رسانی مالی

ما میخواهیم رابطه همسایگی خوب داشته باشیم اما مساوی، و زیر بار رابطه ابرقدرت با یک کشور جهان سومی نمیرویم. بنابراین افزایش تولید یک کشور در یک سال خاص در مقایسه با مقدار آن در سال پایه، رشد اقتصادی کشور محسوب میشود. یکسری از مسائل آن هم در سفر امروز آقای رئیسجمهور به روسیه مطرح خواهد شد. ثانیاً برای برگشت مجدد هم باید تضمین بدهند که دوباره رویکرد سابق را ادامه ندهند و حضورشان بصورت موقتی نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید