روحانی ، ناطقنوری، خاتمی، باهنر و لاریجانی از کنج عزلت خارج شدند؟

احمدینژاد به نیویورکتایمز گفته است که ۳ بار برای ترامپ نامه نوشته ؛ نخستین آن در فوریه ۲۰۱۷ و برای تبریک بابت پیروزی ترامپ در انتخابات بوده، دومین آن در ژوئن سال ۲۰۱۸ و یک ماه پس از خروج یکجانبه آمریکا از برجام بوده و سومین آن هم ماه گذشته و در پی تشدید تنش دو کشور در منطقه خلیج فارس ارسال شده است. از نظر احمدینژاد اگر ترامپ در رویکرد فشار حداکثری خود علیه ایران تجدید نظر کند و برخی تحریمها را بردارد زمینه برای چنین گفتگویی فراهم میشود. احمدی نژاد با تاکید بر اینکه ملت ایران اهل گفت وگو حتی در بالاترین سطح آن است، تاکید کرد البته غرض ما از این گفت وگو فریب دادن نیست بلکه ما حق طلب هستیم و با این شرط، شما هم اگر حرف حقی بیان شد آن را بپذیرید. حتی در جلسهای یکی از نمایندگان مجلس فیش حقوقی یکی از معاونان این وزیر را به مجلس آورده بود که کارانه بسیار بالایی دریافت کرده بود؛ در آن زمان و در مجلس نهم پس از سوال بنده وزیر این موضوع را نپذیرفت و آن را انکار کرد. سخنگوی دولت اظهار داشت: بنابر تصمیم ستاد کرونا در اهواز قرار است مبلغ ۵۰۰ میلیارد ریال از طریق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان کمک شود تا بتوان برخی از نیازها را تامین کرد.

امتیازنامه شاهی به شکلی مؤثر کمپانی هند شرقی را از یک بنگاه تجاری جاهطلب به چیزی تبدیل کرد که در عمل زمام امور هندوستان را تا سال ۱۸۵۸ در دست داشت. ما با هم کار میکنیم تا نقش هماهنگکننده مرکزی سازمان ملل را در امور جهانی تقویت کنیم و از فرسایش سیستم حقوقی بینالمللی که منشور سازمان ملل متحد بنیان آن است، جلوگیری کنیم. به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا محمود احمدی نژاد که روز دوشنبه در همایش بزرگ ایرانیان مقیم خارج از کشور در محل اجلاس سران در تهران سخن می گفت، آمادگی خود را برای گفت و گو با همتای آمریکایی اش در محل مجمع عمومی سازمان ملل، به صورت رو در رو و در مقابل رسانه ها اعلام کرد. با این وجود قائم مقام دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین خبر دیدار روحانی و باهنر را تأیید و اعلام کرد این دیدار برای تشکیل دولت سایه نبوده است. پربیننده ترین خرید خدمت سربازی شرط جدید برای بازنشستگی! والی آدیمو (Wally Adeyemo) گزینه قائممقام وزیر خزانهداری، پیشتر به عنوان معاون مدیر شورای اقتصاد ملی و معاون مشاور امنیت ملی در دولت اوباما-بایدن خدمت کرده است. آفتابنیوز : عباس سلیمینمین، مدیر دفتر مطالعات تاریخ ایران گفتگویی با اعتمادآنلاین انجام داده است که مهمترین بخشهای آن در ادامه آمده است.

این ها هیچ انصافی در برابر احمدی نژاد ندارند، دوستانی که به تولید، یارانه ها و شورای گفتگوی دولت احمدی نژاد انتقاد می کردنند، در طول این یک سال چه کاری انجام دادند؟ رییس جمهوری ادامه داد ما حاضریم مرد و مردانه و رو در رو و در برابر رسانه ها با آقای اوباما مسائل جهان را روی میز بگذاریم تا معلوم شود راه حل چه کسی بهتر است. این رویداد که به صورت زنده پخش میشد، بهسرعت در رسانهها و فضای مجازی استرالیا منعکس شد و بسیاری آن را سوژه خنده و تمسخر بایدن کردند و عدهای نیز آن را توهینآمیز خواندند. در سال ۱۹۱۸ این بازی را مساواتیها درست کردند برای اینکه این منطقه را جدا کنند. به گزارش دولت بهار، به مناسبت 21 آذر هفتاد وپنجمین سالروز نجات آذربایجان از دست اجانب و عناصر وابسته به بیگانه، جمعی از مردم آذربایجان با دکتر احمدی نژاد دیدار کردند. به گزارش بخش بین المللی سایت خبرهای فوری، “محمود احمدینژاد” در مصاحبهای تفصیلی با روزنامه “نیویورکتایمز” آمریکا خواستار گفتگو برای حل اختلافات ریشهای بین ایران و آمریکا شده، اختلافاتی که به گفته رییسجمهوری سابق ایران فراتر از موضوع برجام و مساله هستهای ایران است.

احمدی نژاد درباره اظهارات جدید مقامات آمریکایی مبنی بر آمادگی آنان برای گفت وگو با ایران در سطوح بالاتر اظهار داشت: زمانی که آقای بوش بر سر کار بود، ما می گفتیم که آماده هستیم در برابر رسانه ها با وی صحبت کنیم اما به من گفتند که او از این گفت وگو واهمه دارد، لذا پیشنهاد کردم که مشاورانش را هم به همراه بیاورد. خاک تو سرت برات متاسف هستم تو هم از جای خودت در رفتی و ظرفیت رئیس جمهور شدن را نداشتی. روزنامه “نیویورکتایمز” آمریکا در گزارشی با تیتر” برخی تندروها در ایران خواستار گفتگو با ترامپ هستند” مصاحبه ۱ ساعته تلفنی اخیر خود با محمود احمدینژاد را بازتاب داده است. کتابی که به زعم بسیاری از منتقدین، یکی از برجستهترین رمانهای تاریخی دو دههی اخیر به شمار میرود. وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از شعار تغییر اوباما استقبال کرده بود، اظهار داشت نمی خواهم بگویم مایوس شدیم اما مایوسیم و متاسفانه اوباما از فرصت های تاریخی درست استفاده نکرد و بیش از اندازه در محاسبات خود روی رژیم صهیونیستی حساب باز کرد. او در سال 53 در دانشگاه علم صنعت پذیرفته شد و به تهران مهاجرت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید