زمان و نحوه استخدام در وزارت اطلاعات

حالا یکی از سوالات این است که کابینه ابراهیم رئیسی را چه کسانی تشکیل میدهند؟ یکی از مقام های ارشد آمریکا در مصاحبه ای با خبرنگاران گفت، برنامه دولت «جو بایدن» این است تا با ابتکاری جدید جزایر اقیانوسیه را با متحدان و هم پیمانانش برای تشکیل ائتلافی از کشورهای منطقه ای همراه کند تا جاه طلبی های آمریکا در این منطقه شامل مسائل اقلیمی، دریایی و حمل و نقل و ترابری را افزایش دهد.

  • آدرس وزارت خانه در تهران : مصطفی خمینی – استقلال
  • در طی این زمان پاسپورت باید در سفارت نروژ باقی بماند
  • اصل گذرنامه مخدوش شده
  • فرم شرح حال گذرنامه مفقوده

زیر خارجه جدید آمریکا از اصل اقدام تروریستی دولت ترامپ در به شهادت رساندن سردار «قاسم سلیمانی» حمایت کرده، اما با اشاره به واکنش ایران به این اقدام تروریستی گفته که تصمیم ترامپ به افزایش امنیت آمریکا کمک نکرده است. در این پوستر، از مقامات مسئول خواسته شده بود هر چه سریع تر نسبت به اعدام چهار نوجوان سیاه پوست که متهم به تجاوز به یک زن سفید پوست در منطقه «سنترال پارک» بودند، اقدام کنند.

«استفان روح» که از دوستان نزدیک «جوزف میفسود» بود، از طریق او که روابط نزدیکی با ترامپ، جفری اپستاین و زامپولی داشت، توانست ملانیا را به عنوان یک پروژه با عنوان الماس درخشان در سال 1998 به ترامپ معرفی کند.

ابراهیم رئیسی، برای وزارت اطلاعات اسماعیل خطیب از چهرههای امنیتی که سالها در این وزارتخانه و همچنین اطلاعات سپاه حضور داشته را معرفی کرده است. این دیپلمات آمریکایی از سیاست دولت ترامپ در عادیسازی روابط میان رژیم صهیونیستی و کشورهای عربی هم تمجید کرده است. در ادامه این گزارش آمده است برنامه این سفر درست زمانی اعلام شد که چین و روسیه شراکت راهبردی عمیق میان خود را روز گذشته برای به تصویر کشیدن توازن و تعادلی در برابر نفوذ جهانی شوم آمریکا اعلام کردند.

این جلسات براساس اعلام هیات رییسه جلسات بررسی صلاحیت به صورت دو شیفت برگزار خواهد شد و این جلسات بدون نطق میان دستور تا روز سه شنبه ادامه می یابد. اما با توجه به تنشهایی که ترامپ پس از جایگزینی مقامات ارشد با وفاداران خود در پنتاگون به وجود آورد ، باعث ایجاد گمانهزنیهایی در میان کارمندان ارشد پنتاگون شد. از سوابق شغلی حسین امیر عبداللهیان میتوان به معاون عربی و آفریقایی وزارت امور خارجه، مدیر کل خلیج فارس و خاورمیانه، سفیر جمهوری اسلامی ایران در کشور بحرین، معاون مدیر کل خلیج فارس و رئیس ستاد ویژه عراق در وزارت امور خارجه و معاون سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد، مشاور وزیر امورخارجه در سال ۹۵ اشاره کرد.

«رمطان لعمامره» وزیر امور خارجه الجزائر روز جمعه، اعطای وضعیت ناظر به رژیم صهیونیستی در اتحادیه آفریقا را اشتباه مضاعف خواند. او در ادامه توضیح می دهد: این نکته قابل توجه است که فهم و درک حوزه میراث فرهنگی کار سختی است و انتظاری از اشخاصی که تازه به این حوزه وارد شده اند نمی رود. او همچنین در ادامه توضیحاتش در خصوص طرح ملی اینترنت گفت: «چرا وقتی میخواهیم در این فضا پیام ارسال کنیم باید بستههای پیام از کشور ما خارج شود و همین مسیر را طی کند تا به دست مخاطب برسد؟

زیرا یگانه سایتی که وسیله انکعاس واقعیت ها را در ذهن مردم تداعی میکند همین افغان پیپر است. هیچکس از این بابت که او دیگر آنجا نیست تأسف نمیخورد. حسین امیرعبداللهیان برای وزارت امور خارجه، دیگر فردی بود که برنامههایش برای جانشینی جواد ظریف مورد بررسی نمایندگان مجلس قرار گرفت. تعدد چالش های اقتصادی و اجتماعی و حتی سیاسی و فرهنگی در کشور، تشکیل کابینه و آغاز به کار وزرای همسو با رییس جمهوری را از اصلی ترین اولویت ها قرار داده است.

به نظر میرسد تفکیک، ادغام یا طراحی وزارتخانههای جدید نقش مهمی در تقویت انسجام ماشین خطمشیگذار دولت ایفا ميکند و دولت میبایست در سند توجیه تحولات ساختاری خود به این نکته اشاره کند.

اول از همه باید بدانید که «دانشگاه ترامپ» (Trump University یا به اختصار TU)، در حقیقت، به هیچ وجه یک دانشگاه واقعی نبوده است. لوئیجی دو مایو وزیر امور خارجه ایتالیا روز دوشنبه ۱۸ اگست در سفرش به تونس گفت کشورش آماده ارائه تمام کمک های لازم به تونس برای مقابله با مهاجرت غیرقانونی است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی ایران روز یکشنبه در صحن علنی برنامههای وزرای پیشنهادی اطلاعات، امور خارجه، اقتصاد و دارایی و بهداشت را مورد بررسی قرار دادند. ترامپ در مصاحبه جدیدش گفته است: «آنها (دموکراتها) از هرچه در توان دارند استفاده میکنند. همچنین وی مدیر مسئول یک وبسایت در حوزه ی سبک زندگی بوده که با نوشتن مقالات در حوزه ی مختلفی از مد و بچه داری تا مشاوره شغلی و غیره به زنانی که قصد راه اندازی کسب و کار خود را دارند مشاوره می دهد.

پس از پایان جلسه توجیهی و رفتن هاسپل از اتاق ، ترامپ از گروه کوچکی از دستیاران ارشد خود پرسید که در مورد هاسپل چه نظری دارند. موی او به دلیل شکلی که دارد به طور یکتا پویا، رنگ ماسهای-زرد-سفید، و آنچه ونتی فر «شانه به یک سمت دوگانه» از دو جهت نامعمول توصیف شده که در نور شدید مشخصاٌ نمایان است، مشهور است.

گفتنی است بلینکن نخستین وزیر امور خارجه آمریکا از سال ۱۹۸۵ است که به فیجی سفر خواهد کرد. براساس گزارش وزارت امور خارجه آمریکا روز ۱۲ فوریه (۲۳ بهمن) آنتونی بلینکن در فیجی درباره مسائلی با محوریت بحران آب و هوایی، همه گیری کرونا، کمک رسانی در زمان بروز فجایع ، پیدا کردن راهکار هایی در راستای افزایش تعهدات به اشتراک گذاشته شده برای دموکراسی،همبستگی منطقه ای و رفاه با رهبران جزایر اقیانوسیه به تبادل نظر و گفت و گو خواهد پرداخت.

پس از این خبر تیم رسانه ای عبدالملکی که خود منشأ عمده حواشی این وزارت خانه است تلاش کرد موضوع را تکذیب کند ولی مدیر این رسانه اعلام کرد مستندات تایید این خبر را در اختیار دارد!

هرچند در طول دوره انتخابات و تبلیغات لیستهایی منتشر شد اما سخنگوی ستاد انتخاباتی او این لیستها را تکذیب کرد. «محمد مهدی مفتح» سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس هم از انتظار نمایندگان برای تشکیل وزارتخانه فعال و پویای اقتصاد با حضور «احسان خاندوزی» گزینه پیشنهادی این وزارتخانه سخن گفت. رییس جمهوری مردان دولت خود را بر پایه یک تفکر مشخص و با توجه به شرایط کنونی کشور برگزیده و به مجلس معرفی کرده است؛ بر همین اساس موضوع اخذ رای اعتماد تمامی اعضا به عنوان مهرههای مشخص شطرنج برنامههای دولت سیزدهم؛ اهمیت ویژه دارد.

حسین امیر عبداللهیان با کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی،به عنوان وزیر خارجه جدید ایران معرفی و مشغول به کار شد. شرق: کابینه رئیسی با وجود همه انتقادها به آن از سوی چهرهها و جریانهای غیراصولگرا گویا رضایت خود اصولگرایان را هم به دنبال نداشته.از خطونشان مجلس بگیرید تا جبهه پایداری؛ جریانی که حرف و حدیث های زیادی درباره سهمخواهیشان از کابینه پیشتر به گوش میرسید. به عنوان بخشی از این امر، ما حضور دیپلماتیکمان در صحنه را مورد بررسی قرار دادهایم تا مطمئن شویم که آن حضور دیپلماتیک، ما را قادر میسازد تا طیف فعالیتهایمان را به طور کامل انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید