سپاسگزارم. پروردگار نگهدار همه شما باد

درین کابینه یگانه شخصی که به اساس شایستگی، اهلیت و تخصص انتخاب گردیده همانا آقای رهین وزیر فرهنگ است باقی وزرا همه مانند کابینه سابقه است و هیچ فرقی با گذشته ندارد. در حالیکه ایالات متحده بر اولویت های خود و مناطق جهان مانند هند- آرام که برای امروز و فردا پر اهمیت ترین مسائل هستند تمر کز می کند، این کار را با متحدان و شرکای خود و از طریق همکاری در نهادهای چندجانبه مانند سازمان ملل متحد انجام می دهد تا قدرت جمعی مان را تقویت کرده و به پیشرفت مان در رسیدگی به این چالش های جهانی سرعت بخشد.

جنرال خدایداد واقعا ظلم است که متصدی چنین پست مهم که ترویج وتولید مواد مخدر افغانستان را بدنام کرده است باشد ایجاب میکرد که دراین پست یک شخص قوی ومردمی مقرر میشد مانند گل آغا شیرزی تا میتوانست اوضاع ولایات جنوبی را تامین میکرد وضمنا مانع قاچاق این پدیده شوم میگردید. خوشحالم که شاغلی مستر خر ام در این کابینه نیست، حد اقل حالا شد کابینه انسان مانند . حالا زمان آن رسیده که به نحوه ثبت نام در فیبوگروپ و افتتاح حساب معاملاتی بپردازیم.

پرینت حساب بانکی که باید به زبان انگلیسی باشد. طبیعتا ساده ترین روش شارژ حساب فیبوگروپ استفاده از روش ریالی است. استفان والت می نویسد: اگر روسیه استفاده از زور را انتخاب کند ، انتظار دارم تهاجم محدودتری باشد که ظاهرا برای کمک به نیروهای نیابتی طرفدار روسیه در شرق اوکراین خواهد بود و شاید یک منطقه حائل اضافی را برای محافظت از آن مناطق ایجاد کند. و آقای شیرزوی چه تحصیلات اکادمیک دارد که مسؤل وزارت شهرسازی شود؟

ایوانکا چندین کسب و کار تجاری شخصی خودش را دارد. وزیر عدلیه ، سرور دانش یک آدم بی خاصیت وبی بخار نه برای خودش .نه برای ملت افغانستان بدرد میخورد خلاص یک بوت درکابینه کرزی است! روزهای اول اینطوری نبودم، اما حالا.اما حالا نه حرف و حدیثهای در گوشی، که بعضی انتصابها از اتفاقاتی حکایت میکند که آدم ترس برش میدارد.انتخاب۱۰ عضو کابینه رئیسی از میان وزرا و معاونان وزیران دولتهای نهم و دهم به خودی خود مهم نیست.

  • آدرس وزارت خانه در تهران : ولیعصر – خ دمشق – پ . ۱۱
  • استرالیا: سفارت کانادا در سیدنی
  • نام وزارت خانه در تهران : وزارت آموزش و پرورش
  • شناسنامه و کارت ملی
  • اشتباه یا جعل کردن مدارک باعث رد شدن ویزا میشود
  • قيمت سکه – طلا – ارز
  • نام وزارت خانه در تهران : وزارت صنایع و معادن

دونالد ترامپ از شب انتخابات سال 2020 نقشه خود را با یک دروغ از پیش برنامهریزی شده آغاز کرد و زمانی که از پیشبرد آن ناامید شد و پایان ریاستجمهوری خود را قطعی یافت، در حین سقوط، خود را به آمریکا گره زد و کشور را به بحران کشاند.

همانطور که می دانید سفارت کانادا در ایران از سال 91 دیگر هیچ فعالیتی ندارد و به همین دلیل بسیاری از افرادی که قصد دارند تا به هر بهانه ای از جمله برای انگشت نگاری به این سفات بروند می بایست راهی یکی از کشورهای همسایه همچون ترکیه، امارات، گرجستان، ارمنستان و آذربایجان شوند. شما ببنید و بر گردید به گذشته که این اوغانستان چه افتخاراتی دارد؟ رئیسجمهور بر ضرورت خدمتگزاری و حفظ کرامت زائران ابا عبدالله الحسین(ع) تاکید کرد و گفت: وزارت کشور به عنوان دستگاه محوری در ساماندهی سفر اربعین، وظیفه دارد بر حسن عملکرد همه دستگاههای ذیربط در ستاد اربعین نظارت کند تا با برنامهریزیهای انجامشده هیچگونه مشکلی برای بازگشت زائران ایجاد نشود.

بازهم شاهد هستیم که همان آش و همان کاسه , یکبار دیگر تلاش دارد که یکتعداد آدم های تجربه شده , نا اهل و غرق در فساد را دوباره به مردم ما تحمیل کند. در این راستا، بسیاری از ناظران و تحلیلگران به طرح این سوال میپردازند که چرا همزمان با نزدیک شدن به ۱۰۰ روزِ نخست ریاست جمهوری بایدن، وی تاکنون یک کنفرانس خبری برگزاری نکرده است؟ ترامپ انبار راه آهن پن سنترال در خیابان سی ام را به عنوان جایی برای طرح مرکز اجتماعات جیکاب جیویتس نیویورک تبلیغ کرد.

بازرگانی، صنایع و معدن، راه و مسکن و شهری در دولت محمود احمدینژاد (نفت و نیرو، کار و امور اجتماعی و تأمین اجتماعی در دستور کار دولت است، اگرچه متوقف شده است).

در تعین کابینه جدید کدام اعتراض ندارم صرف باید گفت که بنظر من آقای کرزی بمنظور اخذ اعتماد مردم به گفته های خود جهت بهبود امنیت شاهراه های عمده کشور، وضعیت اقتصادی ،و حفظ سرحدات کشور که بصورت بازو بدون صاحب باقی مانده کوشا باشند تا بتوانند با معرفی کابینه جدید موارد فوق را در نظر گرفته و پشتیبانه ملت رنج کشیده و پر درد افغانستان را با خود داشته باشد ، درصورتیکه توجه محترم کرزی در مورد مبذول نگردد ممکن مردم افغانستان با ایجاد فاصله راه های زنده گی خود را پر مخاطره احساس و از کنار دولت دوری نمایند .

نیم قرن بعد، پیشرفتی که آنها آغاز کردند کاملاً از دست رفته است و جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده تا حدودی مقصر است. ایالات متحده متعهد است شرکای خود را برای رفع فوری سوء تغذیه و حصول اطمینان از تأمین پایدار تغذیه جهانیان در دهه های آینده به همکاری ترغیب کند. اما چه حقارتی بالاتر از این که امروز ده ها کشور کافر و نامسلمان امنیت این کشور اسلامی را تأمین می کنند و مسلمانان اوغانستان در سایه ی حمایت کفار احساس امنیت می کنند.

وکلای ترامپ موظفند مدارک درخواستی را تا اول فوریه ارائه کنند و در ۸ فوریه در کمیته منتخب حاضر شوند. محیط پیرامون ممکن است تقاضای فنی و اقتصادی از دولتها طلب کند و آنها را ملزم سازد کالاها و خدمات عمومی با کیفیتی به جامعه عرضه کنند. اتحادیه اروپا در کنار این توافق ایستاده و از همکاریهای ایران با آژانس بینالمللی انرژی اتمی برجام قدردانی میکند.

آقای کرزی کمال میکند. چی فرقی با کابینه سابق آقای کرزی کرد؟ ای کاش جای وزیر بی فرهنگ اطلاعات و فرهنگ را آقای مخدوم وزیر با فرهنگ بگیرد و آقای اسپنتا وزیر دانشمند خارجه نیز در وظیفه اش باقی ماند! سخنگوی وزارت خارجه آمریکا تصریح کرد بلینکن همچنین درباره پاسخهای احتمالی آمریکا و متحدان به تقویت نظامی روسیه در امتداد مرزهای اوکراین و تعاملات دیپلماتیک آتی با روسیه گفتگو کرد.

لوئیجی دی مایو در سفرش به تونس با لوسیانا لامورجس وزیر داخله کشور ایتالیا، اولیویی وارهیلی کمیسار اتحادیه اروپا و ایلوا جانسون کمیساراتحادیه اروپا در امور داخلی همراه بود. «نمایش قدرت و اتحاد» عنوان دیگری در صفحه نخست است که با تصویر اصلی همراه شده است؛ تصویری از مراسم افتتاحیه بازیهای زمستانی 2022 پکن. پیش آمد که نزدیک به ۷۲ ساعت نتوانم به خانه بروم.

اینکه او از همین الان با این بهانه که ایران به بمب هستهای نزدیک شده است، آن هم در شرایطی که هنوز کشورمان در برجام باقی مانده است تدارکات آینده را در صورت ریاستجمهوری دیده است. کرزی با چند تا از نماینده گان پارلمان شوخی کرده و این نام ها را برای شان داده است تا آنها سرگرم با این لیست شوند و فردا که شنبه است با یک لیست دیگر مواجه شوند و از شدت سرخورده گی و به صورت ناشیانه رای اعتماد به صندوق بریزند.

سلام این سه تا وزیر بدرد مردم افغانستان نمی خورند اصلا لیاقت این پست ها را ندارن که اسامی شان قرار ذیل است. اين خبر حقيقت ندارد اگر ميداشت تا حالا در تمام اخبار ها نشر می شد . به گزارش جنوب نیوز، بهرام عین الهی مقام عالی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان وزیر معین رئیس جمهور در نهمین سفر استانی کابینه سیزدهم، صبح پنجشنبه در میان استقبال مسئولان استانی و شهرستانی وارد دامغان شد.

پس از این که او جیمز کومی ادارهکننده افبیآی را اخراج کرد، رابرت مولر به عنوان مشاور ویژه حقوقی برای تحقیق در خصوص مداخله روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ و پیوندهای احتمالی بین نزدیکان ترامپ و روسیه و هر مسئله مرتبط منصوب شد.

دیدگاهتان را بنویسید