لیست سفارت کانادا همراه با اطلاعات تماس

حتما می دونی که بعضی کشورها هم اصلا در ایران سفارت خانه ندارند. علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت، در پاسخ به پرسشی در خصوص شایعه تغییر و ترمیم کابینه گفت: خواهش می کنم از انعکاس هرگونه شایعه به ویژه در حوزه هایی که دغدغه مردم هست و با معیشت مردم سر و کار دارد پرهیز شود، رابطه دولت با مردم شفاف است و هر تصمیم که بخواهد اتخاذ شود اول با مردم در میان گذاشته می شود.

شما همچنین می توانید در هر زمان، درخواست جدیدی به همراه مدارک کامل، گویا و مستند، ارائه نمائید. حاکمیت مطلق بر عالم از آنِ خداست و در کشور اسلامی در زمان غیبت امام زمان، حکومت در پرتو ولایت فقیه اعمال میشود که در سایهي تفکیک قوا (قوهي مجریه، مقننه، قضائیه) ارادهي خداوند بر جامعهي اسلامی ساری و جاری میشود و نقش مردم در حکومت نیز در بندهایی از سند فوق تشریح شده است.

او درباره سخنان پیشین خود که گمانه استیضاح را ایجاد کرد، هم گفت: «صحبت قبلی بنده ناظر بر این مطلب بوده که هر کجا وزرا به وظایف خود عمل نکنند و مجلس تشخیص دهد که در انجام وظایف خود ناتوان هستند، آن زمان میتوان از ابزارهای قانونی در اختیار خود استفاده کرد». این احتمال در هفتههای گذشته براساس خبری غیررسمی مبنی بر تذکر ابراهیم رئیسی به خاندوزی درباره شرایط بورس بود و حالا ریشه آن به مجلس و سخنان بعضی از نمایندگان مرتبط با حوزه اقتصادی برمیگردد.

ریشه انتقاد تازه نمایندگان و حتی موضوع جلسهای که خاندوزی را به بهارستان برد، هم به ماجرای بورس برمیگردد. در کنار تمام این اخبار ریشه بسیاری از انتقادات به عملکرد دوران کوتاه وزارت خاندوزی به ماجرای بورس برمیگردد که پیشتر و در دوران تبلیغات انتخابات ابراهیم رئیسی وعدههایی را مطرح کرده بود؛ اما در این مدت بورس ایران چندان شرایط مساعدی نداشت. به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری تسنیم، دونالد ترامپ رئیسجمهور سابق آمریکا طی مصاحبهای بهشدت از عملکرد دولت جو بایدن انتقاد کرد.

مشابه این انتقاد را بعضی از نمایندگان در جلسه حضور خاندوزی در مجلس هم بیان کردند و از او خواستند بهسرعت راهی برای بهبود بازار سرمایه پیدا کند. پس از گسترش این خبر غیررسمی به رسانههای رسمی، مدیر کنونی روابطعمومی این وزارتخانه در توییتی به طور شفاف هرگونه تذکر رئیسی به خاندوزی را از اساس نادرست دانست و چنین روایتهایی را شایعات بیاساس قلمداد کرد؛ اما حالا اخبار تازه دیگر گمانه نیست و صداهایی در پارلمان ایران از عملکرد خاندوزی انتقاد میکنند و میگویند فرصت او برای تغییر همیشگی نیست.

این طور که به نظر میرسد احسان خاندوزی یکی از چند مسوول اقتصادی کشور است که در اولین فرصت تغییر خواهد کرد. اما در صورتی که شائبه سهم خواهی یا فرصت طلبی از سوی افراد سیاسی یا نمایندگان مجلس وجود داشته باشد، رئیس جمهور منتخب با قدرت و قوت نظرات پیشنهادی را نخواهد پذیرفت، رئیسی با هر گونه سهم خواهی، سیاسی کاری و معامله بر سر سمتهای کابینه مخالفت خواهد کرد.

به دنبال آن نیز، «محمود مکیه»، دبیرکل هیئت دولت لبنان اعلام کرد که رئیس جمهوری این کشور سه فرمان مبنی بر قبول استعفای دولت حسن دیاب، معرفی نجیب میقاتی به عنوان نخست وزیر جدید و تشکیل کابینه جدید دولت به ریاست وی را صادر کرده است. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، نجیب میقاتی نخست وزیر مامور تشکیل کابینه جدید دولت این کشور بعد از ظهر امروز جمعه برای دیدار با میشل عون، رئیس جمهوری کشورش، راهی کاخ ریاست جمهوری بعبدا در حومه شهر بیروت شد و دقایقی پس از آن، نبیه بری، رئیس مجلس نمایندگان (پارلمان) نیز به آنها اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجو، یکی از مهمترین انتقادهایی که در جریان کارزار انتخاباتی “جو بایدن” از وی و حزب دموکرات مطرح میشد این بود که اساسا شخص بایدن به علت کهولت سن (بایدن ۷۸ سال سن دارد)، گزینه مناسبی برای تصدی کرسی ریاست جمهوری آمریکا نیست و حزب دموکرات بایستی فردی را جهت تصدی کرسی ریاست جمهوری آمریکا نامزد کند که حداقل شرایطِ سلامت جسمی و ذهنی را داشته باشد.

ممکن است در این مدت انتقاداتی نیز وجود داشته باشد؛ اما مسئله این است که مجلس از نظر قانونی امکان پرسش سؤال، استیضاح، مطالبه و بازخواست را دارد و ما به این وظایف قانونی خود در مواقع مورد نیاز عمل خواهیم کرد؛ اما اینکه مطرح شود ما اکنون استیضاح از وزیر خاصی را در دستور کار داریم، بههیچوجه مورد تأیید بنده نیست».

همین دیروز سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس اگرچه خبر استیضاح وزیر اقتصاد را رد کرد؛ اما انتقاداتی را هم درباره عملکرد وزیر به زبان آورد. اوضاع و احوال بورس، نرخ دلار، ماجراهای بلاتکلیف حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی، توزیع بنزین و بودجه توام با کسری سال بعد تنها مصداقی از این موارد است.از همین رو است که شایعات درباره تغییرات احتمالی کابینه بالا گرفته و گمانهزنیهایی نیز آغاز شده است. نخست وزیر لبنان پس از تشکیل کابینه گفت: اوضاع سخت و دشوار است اما هیچ چیزی غیر ممکن نیست.

بسام مولوی وزیر کشور و شهرداری، فراس الابیض وزیر بهداشت، ناصر یاسین وزیر محیط زیست، امین سلام وزیر اقتصاد، یوسف خلیل وزیر دارایی، علی حمیه وزیر مشاغل،، عباس الحاج حسن وزیر کشاورزی، محمد مرتضی وزیر فرهنگ، مصطفی بی رم وزیر کار، عباس حلبی وزیر آموزش پرورش و آموزش عالی، عصام شرف الدین وزیر مهاجرت، عبدالله ابوحبیب وزیر خارجه، جونی قرم وزیر ارتباطات، ولید نصار وزیر گردشگری، جورج قرداحی وزیر اطلاع رسانی، هنری خوری وزیر دادگستری، سعاده الشامی معاون نخست وزیر، ولید فیاض وزیر انرژی و امور آبی، موریس سلیم وزیر دفاع، هیکتور حجار وزیر امور اجتماعی،، جورج کلاس وزیر جوانان و ورزش، نجلا ریاشی وزیر توسعه اداری، جورج دباکیان وزیر صنایع.

در ابتدای انقلاب امام خمینی به جوانان اعتماد کرد، در خصوص انتخاب وزرای جوان نیز برای ما مهم است که دانش لازم را داشته باشد، معلوم شود که فرد میتواند با کار ارتباط برقرار کند. به گزارش تجارتنیوز، از ابتدای این هفته مجلس در حال بررسی صلاحیت و برنامههای وزای پیشنهادی دولت است، بررسی صلاحیت اعضای کابینه به اتمام رسیده و مجلس در حال رای گیری هر یک از اعضا است.

به گزارش نبض بورس؛ محمد مخبر معاون اول دولت رئیسی است. به گزارش شرق؛ حدود دو هفته پیش بود که بعضی از نزدیکان دولت سیزدهم از تذکر جدی رئیسجمهوری به دو عضو کابینه نوشتند و وزیر کنونی امور اقتصادی را یکی از این افراد دانستند. دراینباره حتی چند وقت پیش محمدحسن آصفری، نماینده مجلس، در توییتی خطاب به خاندوزی نوشت: «آقای خاندوزی پیش از وزارت دائم توییت میکردند و درمورد خروج بورس از وضعیت بحرانی راهکار میدادند.

تنها تفاوتی که در این بین وجود دارد این است که در هنگام گرفتن وقت سفارت کانادا در انکارا، باید در مرحله اول محل دفتر VAC کانادا را آنکارا انتخاب کنیم. بانوانی ایرانی دارای همسر ایرانی که محل اقامت شوهرشان در گذرنامه ایرانی، هلند درج شده است نیازی به تکمیل این فرم ندارند و بجای این فرم میتوانند اصل گذرنامه معتبر ایرانی و مدرک اقامتی شوهرشان را ارائه نمایند. این برج نماهای فوقالعادهای از پارک مرکزی نیویورک و دکور بخش بالایی درب اصلی را که از طلا و الماس است به رخ بازدیدکنندگان میکشد.داخل برج به معنای واقعی کلمه خیرهکننده است: کف تا سقف آن پوشیده از سنگ مرمر است و سقفها با تصاویری از افسانههای یونانی و حسهای صمیمی و خودمانی پر شدهاند.در حال حاضر این خانهی مجلل محل سکونت ترامپ، همسر سوم او ملانیا (۴۵ ساله) و پسر ۹ سالهشان بارون (Barron) است.

  • اصل و ترجمه شناسنامه
  • صدور انواع روادید (گردشگری، زیارتی، ورود و….)
  • نام وزارت خانه در تهران : سفارت روسیه
  • آشنایی با جیل بایدن بانوی اول کاخ سفید
  • و برای همکاران، ارائه درخواست بر روی سربرگ شرکت خود
  • رزرو و واچر هتل، مطابق با بازه زمانی اقامت در سوئیس
  • تلفن وزارت خانه در تهران : ۰۲۱۶۶۷۲۲۳۱۱

گشایشهایی برای واکسیناسیون رخ داده است. 2) میخواهد پویایی در دولت را با تغییر، ترکیب، ادغام و طراحی وزارتخانهها، به جامعه و افکار عمومی نشان دهد و ثابت کند دولت مترقی است و با پوياييهاي محیط متحول میشود.

دیدگاهتان را بنویسید