مرحله بعدی، تمرکز بر روی سئو است

وی در انتها افزود که بهطور کلی نحوه رفتار قیمت بیت کوین در روزهای شنبه و یکشنبه، ممکن است تعیین کند که دوشنبه چه اتفاقی برای بازار خواهد افتاد. اگر از قبل بدانیم برای یک کار چه اصولی را در نظر گرفتهایم و مقصدمان مشخص باشد احتمال اینکه در آن موفق شویم بسیار بیشتر است. یکی از مدیران ارشد این بانک گفته است: «این راهی است تا اثبات کنیم در آینده مالی دنیا نیز به تجارت بانکی خود ادامه میدهیم». نگانو گفت: «پس از انجام تحقیقات زیاد در مورد بیت کوین، واقعاً معتقد هستم که این ارز، پول آینده جهان است.

با این حال تمام سهم محتوا، مربوط به وبسایت شما نیست، شبکههای اجتماعی هم در ترویج و انتشار محتوا و هم در تهیه محتوای مستقل نقش دارند و از بعضی جهات بر محتوای اصطلاحا وبلاگی پیشی میگیرند؛ از طرفی شما با پا گذاشتن به شبکه های اجتماعی با اینفلوئنسرهایی مواجه میشوید که تاثر آنها در صورت انتخاب درست به عنوان نوعی «سفیر تبلیغاتی کسب وکار» برکسی پوشیده نیست و این اعمال نفوذ از طرف آنها به وسیله شبکههای اجتماعی انجام میشود. در مرحله بعد، این گزارش برای انتشار به خبرگزاریها، وبسایتهای معتبر و مرتبط با کسبوکار برند ارائه میشود.

در همین حال، ۶۶ درصد معتقدند دانش مربوط به ارزهای دیجیتال باید از دبیرستان یا سطوح پایینتر آموزش داده شود. اریک آدامز، شهردار نیویورک اعلام کرد با نخستین دستمزد خود ارزهای دیجیتال خریداری خواهد کرد. شرکت مایکرواستراتژی (MicroStrategy) اعلام کرده که ۱,۴۳۴ بیت کوین دیگر به ارزش ۸۴ میلیون دلار در بازه زمانی ۲۹ نوامبر تا ۸ دسامبر خریده است. صرافی ارز دیجیتال کوینکس (CoinEx)، ساعاتی پیش اعلام کرد که بیبی دوج کوین را به بازار خود اضافه کرده است. همانطور که دیدید دیجیتال مارکتینگ دنیای بزرگی دارد و فقط به ابزارهایی مثل سایت و اینستاگرام محدود نمیشود. روش هایی مانند بازاریابی محتوا در تمام مراحل پس از طراحی سایت ، کاربرد و اهمیت زیادی دارند و در جذب و ترغیب مخاطبان و تبدیل آنها به مشتری نقش کلیدی ایفا می کنند.

طبق این دادهها که از تلفنهای همراه هوشمندی مانند شیائومی، هواوی، اوپو و سایر برندها جمعآوری شده است، بیش از ۲۰ میلیون نفر تاکنون این برنامه را دانلود کردهاند و در ۱۰ روز گذشته میزان دانلود رشد چشمگیری داشته است. میزان تراکنشهای روزانه تقریباً به ۱.۲ میلیون رسیده است. یافتههای جدید نشان میدهند که میزان استفاده ماینرها از انرژیهای تجدیدپذیر، در سهماهه چهارم سال ۲۰۲۱ با یک درصد افزایش به ۵۸.۵ درصد رسیده است.

این رقم در نظرسنجی مشابه در سال گذشته فقط ۲۷ درصد بوده است. این نهاد دلایلی مشابه آنچه برای رد درخواست ETF های وناک و ویزدمتری مطرح کرده بود را در این مورد، برای بار دیگر تکرار کرد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پس از چندین بار تعویق، رسماً درخواست عرضه صندوق قابل معامله بورسی (ETF) سرمایهگذاری در معاملات آنی بیت کوین فرست تراست اسکایبریج (First Trust SkyBridge) را رد کرد. این نهاد عدم اطمینان از جلوگیری از اعمال روشهای تقلب و دستکاری و همچنین حمایت از سرمایهگذاران و منافع عمومی را دلیل رد این درخواست دانسته است.

طبق دادههای جمعآوریشده از رسانههای چینی، اکنون بیش از ۲۰ میلیون نفر برنامه یوان دیجیتال چین را دانلود کردهاند و از آن استفاده میکنند. وی همچنین اظهار داشت که تقریبا ۱۱۰ میلیون واحد شیبا اینو در روزهای گذشته از بین رفته و میزان عرضه در گردش همچنان رو به کاهش است. وی اظهار کرد که اگر قیمت بیت کوین از ۳۰,۲۰۰ دلار عبور کند، ممکن است تا سطح ۲۰,۰۰۰ دلار پیش رود. این افراد در تیم بازاریابی با استفاده از روشهای مختلف به بهینه سازی وبسایت در موتورهای جستجو میپردازند، که این شخص ممکن است مستقیماً با تولیدکنندگان محتوا کار کند تا اطمینان حاصل کند که محتوای تولید شده آنها در گوگل به خوبی نتیجه خواهد گرفت – حتی اگر شرکت این محتوا را در شبکههای اجتماعی نیز ارسال کند.

بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را می دهد که از رقیبان خود پیشی بگیرید. تعداد تراکنشهای اتریوم نیز نزدیک به بالاترین سطح تاریخ قرار گرفته است. همچنین اساتید دانشکده مدیریت دانشگاه MIT و دانشکده اقتصاد لندن که در مطالعاتشان، تمام تراکنشهای تاریخ بیت کوین را بررسی کردهاند؛ میگویند که به دلیل تمرکز تعداد بسیاری زیادی از این ارز دیجیتال در آدرسهای بسیار کمی، بیت کوین یک سیستم بسیار متمرکز است.

با افزایش تعداد بازدیدکنندگان از وبسایتتان گوگل اینگونه برداشت خواهد کرد که حتماً سایت شما برای کاربران مفید بوده و محتوای جذابی دارد که از آن بازدید میشود؛ پس رتبهی سایت شما بهبود مییابد تا افراد بیشتری بتوانند با سایتتان آشنا شوند و از محتوای آن استفاده نمایند. در سال ۲۰۲۱، سهم اتریوم از معاملات NFTها از ۹۵ درصد به ۸۰ درصد کاهش یافت و سولانا توانست بخش زیادی از آن را بهدست بیاورد. همچنین ۱۴ درصد مشاوران مالی که مشتریان آنها ارز دیجیتال ندارند، گفتهاند که در سال ۲۰۲۲ احتمالاً یا قطعاً ارزهای دیجیتال را وارد سبد مشتریان خواهند کرد.

در شرایطی که بازار ارزهای دیجیتال از روند نزولی خلاص نمیشود، NFTها همچنان رشد قابلتوجهی داشتهاند. درحالی که ارزش بازار ارزهای دیجیتال در طول ۷ روز گذشته میلیاردها دلار کاهش یافته، فروش توکنهای غیرمثلی (NFT) با افزایش ۸۱ درصدی مواجه شده است. اوپنسی، برترین بازار خریدوفروش NFTها، هفته گذشته نیز با فروش ۳.۵ میلیارد دلار در نیمه اول ژانویه (دی)، رکورد فروش یکماهه خود را شکست. همزمان، نرخ تسلط اتریوم بر بازار نیز در ۲ هفته گذشته کاهشی بوده و از ۱۸.۶ درصد در روز ۶ ژانویه (۱۶ دی) به نرخ تسلط ۱۷.۷ درصد رسیده است.

بر اساس گزارشی که وبسایت تحلیلی سانتیمنت منتشر کرده، نهنگهای بیت کوین طی ۲ روز گذشته ۴۰,۰۰۰ واحد دیگر از این ارز دیجیتال را خریدهاند. این مجموعه NFT جدید که تا چند روز آینده از آن رونمایی میشود، لحظات شگفتانگیزی از مسابقات یوافسی را در قالب NFT عرضه میکند. تام لی، تحلیلگر سرشناس بازارهای مالی، پیشبینی کرد بهای بیت کوین در سال آینده میلادی میتواند به ۲۰۰,۰۰۰ دلار برسد. نتایج نشان میدهد تعداد مشاورانی که مشتریان آنها در حساب خود ارز دیجیتال دارند، از ۶ درصد در سال ۲۰۱۹ و ۹ درصد در سال ۲۰۲۰ به ۱۵ درصد سال ۲۰۲۱ رسیده است.

دیدگاهتان را بنویسید