می باشند. این محتوا

در بخش آموزشی این سایت چندین بازی معروف معرفی شده است که به صورت آنلاین برای کودکان فراهم شدهاند تا ضمن بازی، کدنویسی نیز یاد بگیرند. کمتر کسی است که سایت معروف w3school را نشناسد، این ویرایشگر نیز توسط این سایت ارائه شده است، که به توسعه دهندگان این امکان را میدهد تا با زبان های مختلف مانند HTML، CSS و Javascript کد بزنند و نتیجه کار را در مرورگر خود به صورت آنلاین مشاهده نمایند. پلی کد یک ویرایشگر برای توسعه فرانت وب میباشد. این ویرایشگر جزء ویرایشگرهای محبوب بین توسعه دهندگانی بوده که قصد نوشتن کد به صورت آنلاین را داشته اند.

این ویرایشگر کد فوق العاده این امکان را به شما میدهد تا با زبان ها و فناوری های مختلف برنامه نوییسی مانند Vue.js، Angular.js و React کد بزنید و برنامه خود را در کمترین زمان ممکن ایجاد نمایید. افراد خوره فناوری اطلاعات و مدرسها میتوانند ابزارهای جدید و دورهای آموزشی عالی و کاربردی را برای این سایت بسازند و راهحلهایی پیشنهاد دهند که به نفع دانشجو میباشد. سایت گرافیک جذاب و هیجانانگیزی ندارد و بهتر است سراغ دانلود نرمافزار عرضهشده برای زبان روبی بروید.

Scratch نام یک زبان برنامه نویسی تصویری و جذاب می باشد که به صورت رایگان در اختیار عموم قرار گرفته است. تفاوت زبان های XHTML-HTML در صفحات وب شاید این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که واقعا تفاوت XHTML-HTML در چیست؟ این اپلیکیشن میتواند یک فضای همکاری داخلی برای برخورد با محتوای دیجیتالی یک سازمان یا یک سیستم خارجی برای صفحات وب عمومی باشد. علی رغم اینکه HTML و CSS دو نشانهگذاری مستقل هستند، اما از آنها به طور همزمان برای ساختن صفحات وب استفاده میشود.

اما فایل .html به جای متن، از چندین تگ HTML و محتوا ساخته شده است. را فراهم میآورد. از جمله خدمات جذاب این مرورگر میتوان به میزبانی رایگان برنامه ها روی سرورهای خودش اشاره کرد. دانلود برنامه روبی و بازی کردن در تبلت و موبایل برای کودکان بسیار جذاب خواهد بود. از اتفاق های جذاب در این ویرایشگر این است که شما میتوانید به صورت زنده کدهای خود را ببینید. اگر شما در این سایت ثبت نام نمایید، میتوانید کدهای مختلف را ذخیره کرده یا کدهای خودتان را برای استفاده دیگران به اشتراک بگذارید.

در کادر ظاهر شده آدرس سایت مورد نظر را وارد کنید. این ویرایشگر حرفه ای بیش از 50 زبان مختلف را پشتیبانی کرده و شما میتوانید به صورت ویدیویی با دیگران ارتباط بگیرید، که این یک مزیت خوب برای ارتباط از راه دور با افراد مختلف حتی برای جلسه میباشد. برنامه آنلاین ما PDF از HTML با کیفیت حرفه ای و سرعت بالا ایجاد می کند. این سایت کاملاً رایگان است، حتی برنامه نویسان میتوانند با برخی از کدهای HTML5 موجود در این سایت تمرین کنند.

می توانید چندین کاربر داشته باشید که با استفاده از همان ابزار کار می کنند . این سایتها به کودکان میآموزند سایت سادهای طراحی کنند و با کمک بازیهایی ساده با منطق برنامهنویسی، توانایی حل مسئله و اصول طراحی یک برنامه آشنا شوند. سرویسی که مشتریان بتوانند با استفاده از آن از خدمات ارائه دهنده سرویس USSD استفاده کنند. افرادی که شروع به یادگیری این حیطه میکنند، باید بتوانند مولفه های تعاملی را یک وب سایت مانند برنامه های کاربردی ، فرم های فید بک و دیتابیس های تعاملی را ایجاد کنند.

این سایت برای کودکان ۴ تا ۸ ساله و کودکان بیش از ۹ سال، معماهای گرافیکی ارائه میکند که کودک باید از طریق برخی منطقها و ساختارهای برنامهنویسی آنها را حل کند. توصیه می کنیم نام سایت خود را براساس نوع کسب و کار خود انتخاب کنید تا گویای خدمات سایت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید