گذر کابینه سیزدهم از ایستگاه بهارستان – ایرنا

دولت کنونی کلمبیا به عنوان چهارمین کشور بزرگ آمریکای جنوبی، دارای ۱۱ وزیر زن است که معادل ۵۷.۹ درصد کابینه ۱۹ نفری این کشور به شمار میرود. محمود گودرزی چهارمین وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان از زمان آغاز به کار دولت یازدهم است. وکلای ملت با 199 رأی موافق، 44رأی مخالف و 24رأی ممتنع از مجموع 267آرای مأخوذه به چهارمین گزینه پیشنهادی رئیسجمهور برای تصدی وزارت ورزش و جوانان رأی اعتماد دادند.

سپس 2 مخالف و 2 موافق وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان به ترتیب یک نفر مخالف و یک نفر موافق، هر کدام حداکثر 15 دقیقه فرصت سخنرانی دارند، البته هر نماینده مخالف یا موافق میتواند تمام یا بخشی از وقت خود را به نماینده دیگری بدهد. زنان در آغاز سال ۲۰۲۰ با جلب اعتماد سیاسی بالا و کسب قدرت اجرایی توانستهاند در ۱۰ کشور جهان بیش از ۵۰ درصد اعضاء کابینه دولتها را به خود اختصاص دهند.

رئیسجمهور تاکنون مسعود سلطانیفر، سیدرضا صالحیامیری و نصرالله سجادی را برای تصدی وزارت ورزش و جوانان به مجلس معرفی کرده است، اما هیچ از آنان موفق به جلب اعتماد نمایندگان نشده بودند. تاکنون رئیس جمهور، مسعود سلطانیفر، سید رضا صالحیامیری و نصرالله سجادی را برای اخذ رأی اعتماد به مجلس معرفی کرده است، اما نمایندگان به آنان اعتماد نکردند. ق میرزا تقی خان امیرکبیر در گوشه ای از ارگ تهران بنای مدرسه ای را به سبک مدارس عالیه اروپا شروع کرد و آن را دارالفنون نامید.

اگر من جای آقای رئیسی بودم چنین سفری را نمی رفتم چون آن استقبالی که شایسته ملت غیور ایران است، انجام نمی شود، ضمن آنکه حاشیه های فراوانی هم در پی دارد؛ مهمتر از همه دستاوردش برای ملت چه بود؟ در پایان هم رئیس مجلس صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان را به رأی وکلای ملت میگذارد.

کل زمان بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان 150 دقیقه معادل 2 ساعت و 30 دقیقه است، البته ممکن است برخی مخالفان از ایراد سخنرانی انصراف دهند که در این صورت موافق هم صحبت نمیکند و در نتیجه از این زمان کاسته میشود. بخصوص اینکه ما تنها به صورت مشترک قادر خواهیم بود بر این همه گیری غلبه کنیم و برای رسیدن به این هدف می بایست میانگین جهانی واکسیناسیون را کماکان افزایش دهیم.

متقاضیان ویزا باید قبل از مراجعه به سفارت کانادا یا دفاتر وک کانادا (VAC کانادا)، درخواست ویزای خود را به صورت آنلاین تکمیل کنند و سپس به منظور انگشت نگاری و تصویر برداری در دفاتر وک کانادا، به صورت آنلاین نوبت دریافت کنند. خواهشمندیم جهت تشکیل پروفایل و دریافت نوبت تمدید پاسپورت به کافی نت های اطراف سفارت مراجعه نفرمائید.

پس از اخذ وقت سفارت سوئد می توانید به این مرکز مراجعه کنید. حالا امیدوارم به نقطه ای برسید تا از «کی یر استارمر» رهبر حزب کارگر برای اشتباه بزرگی که در قضاوت وی داشتید، عذرخواهی کنید. برای ایجاد حساب کاربری در این سایت حتما از نام و نام خانوادگی حقیقی خود استفاده کنید و ایمیل معتبر خود را ارائه دهید. در این سناریو بایدن کژدار و مریز به راه خود ادامه دهد و دوران ریاست جمهوری را به پایان برساند.

سناریو اول این که با افزایش سن و شدت گرفتن ضعفش از ریاست جمهوری کنار برود تا کاملا هریس که امروز معاون اول رییس جمهور است جانشین او شود. به گزارش ایلنا به نقل از واشنگتن پست، مایک پنس، معاون رئیس جمهور سابق آمریکا گفت: تصمیم دولت بایدن برای ادامه دور جدید مذاکرات هسته ای با ایران، آخرین مورد از یک رشته اشتباهات سیاست خارجی است که می تواند دشمنان آمریکا را برای «آزمایش عزم ما» در سراسر جهان جسور کند.

در دسامبر ۲۰۰۸، دسامبر از اولین حامیان برنامهٔ نجات صنعت خودروسازی آمریکا با حمایت دولت در سال ۲۰۰۹ شد که طبق یک نظرسنجی پیو در سال ۲۰۱۲ مورد حمایت ۵۶ درصد آمریکاییان (۶۳٪ حمایت در میشیگان) بود. زنان در اتریش ۵۷.۱ درصد از کرسیهای وزارت را تصاحب کردند تا از میان ۱۴ سمت اجرایی و تصمیمگیری ۸ منصب را در اختیار داشته باشند. فنلاند جوانترین نخست وزیر جهان را دارد.

  • صدور انواع روادید (گردشگری، زیارتی، ورود و….)
  • نام وزارت خانه در تهران : سفارت روسیه
  • آشنایی با جیل بایدن بانوی اول کاخ سفید
  • و برای همکاران، ارائه درخواست بر روی سربرگ شرکت خود
  • رزرو و واچر هتل، مطابق با بازه زمانی اقامت در سوئیس

پس از اتمام سخنرانی مخالفان و موافقان برنامههای وزیر پیشنهادی، خود وزیر پیشنهادی پشت تریبون قرار میگیرد و حداکثر 30 دقیقه فرصت دارد ضمن تشریح بیوگرافی و سوابق خود، برنامههایش را ارائه دهد. تشکلی که باید آن را مهمترین نهاد سیاسی- مذهبی جناح راست عنوان کرد که در جریان انتخابات ریاستجمهوری در قالب یکی از دو نهاد اجماعساز اصولگرایان موسوم به شورای وحدت، از ماهها پیش از برگزاری انتخابات ریاستجمهوری سیزدهم، خود را حامی ابراهیم رییسی معرفی میکرد و در ادامه نیز وقتی او بالاخره اعلام کاندیداتوری کرد، این جامعه روحانیت و شورای وحدت بودند که پیشگام حمایت از او در رقابت انتخابات بودند.

بر اساس این متمم، معاون رئیس جمهوری و اکثریت کابینه دولت قادر خواهند بود رئیس جمهوری را فاقد صلاحیت تصدی قدرت اعلام کنند. هفته گذشته کمیته منتخب مجلس نمایندگان آمریکا که مأموریت رسیدگی به حوادث ششم ژانویه سال گذشته میلادی را بر عهده دارد، از «ایوانکا ترامپ» که در زمان ریاست جمهوری پدرش مشاور او در کاخ سفید بود دعوت کرد برای ادای شهادت در این زمنیه، در جلسه کمیته شرکت کند.

در صورتی که کمیته تحقیق کنگره درباره حمله سال پیش به ساختمان گنگره به این نتیجه برسد که ترامپ مانع از انجام تحقیقات کنگره درباره این حمله شده باشد، از نظر تئوری میتواند با 20 سال زندان روبرو شود. نمایندگان مجلس شورای اسلامی با ۲۵۳ رای موافق به سید جواد ساداتینژاد وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی اعتماد کردند. جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حدود ساعت 8:15 به ریاست علی لاریجانی رئیس مجلس و با دستور کار بررسی صلاحیت و برنامههای محمود گودرزی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان پس از بررسی صلاحیت و برنامههای محمود گودرزی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان، به وی رأی اعتماد دادند. حسن روحانی رئیس جمهور یکشنبه هفته گذشته 19 آبانماه، پس از عدم رأی اعتماد وکلای ملت به نصرالله سجادی، گودرزی را برای تصدی این وزارتخانه و اخذ رأی اعتماد، به مجلس معرفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید