۱۱ دروغ پرتکرار مدافعان برجام + تصاویر – مشرق نیوز

اعضای برجام همچنین از پروژه های مهم در حوزه های همکاری هسته ای صلح آمیز که در چارچوب پیوست شماره سه برجام انجام می شود استقبال به عمل آوردند. مقامات ایالات متحده آمریکا به طور علنی ضرب الاجلی برای احیای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در مورد برنامه هسته ای ایران اعلام نکرده اند، اما در حال گفتگو پشت درهای بسته در مورد این موضوع هستند. ۵. همه اعضای برجام بر ضرورت تداوم اجرای کامل و موثر تمامی تعهدات هسته ای تاکید کردند. برای افرادی که اسناد خزانه را خریداری میکنند 33 درصد سود در نظر گرفته میشود، و این علاوه بر این است که چهار میلیارد تومان امروز برابر هشت میلیارد تومان سه سال آینده خواهد بود. این دست خود ماست الان اگر سوال کنید این تحریم چند ماه طول میکشد من میگویم زمان آن دست ما یعنی همه قوا است . برجام چه به نتیجه برسد و یا نرسد حلال مشکلات ما نیست. وی که به دلیل احساس وظیفه و ارادت خود به داشتن یک زندگی خدماتی مشهور می باشد، در دوران تحولات عظیم اجتماعی چهره مهمی برای انگلیس و مناطق مشترک المنافع بوده است. وی افزود: بنابراین اگر برجام متوقف نمیشد، خودروسازان در سال ۱۳۹۸ به تولید حداقل پنج خودرو جدید با تولید بالغ بر ۶۰ درصد میرسیدند.

بنابراین امید است که با مدیریت و تدبیر بهموقع، از هدرفت و نابودی تلاش بسیاری از صنعتگران و فعالانی که در روزهای سخت برای چرخش چرخ اقتصادی کشور از جان مایه گذاشتند، جلوگیری شود. محور سوم و قابلتوجه دیگر میزبانی قطر از مهمترین پایگاه آمریکا در منطقه یعنی پایگاه هوایی العدید است که مرکز فرماندهی نیروهای هوایی سنتکام در منطقه است و میزبان ۱۱هزار نیروی نظامی آمریکاست. 14 فروند بالگرد ضد زیر دریایی و کشت دریایی مرلین اچ ام 2 که نسخه ای از بالگرد اگوستا وستلند ای دبلیو 101 است و مابقی بالگردها بالگرد ویدکت نسخه پیشرفته بالگرد لنیکس است که ان نیز دارای نقش ضد زیر دریایی و گشت دریایی البته مسلح به موشک ضد کشتی سی اسکوا با برد 25 کیلومتر است. ۳. کمیسیون مشترک به ریاست خانم فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپایی و با حضور آقای وانگ یی وزیر امور خارجه و عضو شورای دولتی جمهوری خلق چین ، آقای ژان-ایو لودریان وزیر امور اروپایی و خارجه فرانسه ، آقای هایکو ماس وزیر خارجه آلمان ، آقای سرگی لاوروف وزیر خارجه فدراسیون روسیه، آقای آلیستر برت وزیر مشاور در امور خاورمیانه در وزارت امور خارجه و مشترک المنافع انگلستان، و نیز آقای محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تشکیل شد.

در این رابطه، امیرحسن کاکایی- عضو هیات علمی دانشکده خودرو دانشگاه علم و صنعت تهران- ضمن اشاره به اینکه در تجربه قبلی ما از برجام دیدیم که اولین صنعت و بخش اقتصادی بهرهمند از برجام، صنعت خودروسازی بود و در پی آن خودروسازان داخلی با همکاری خودروسازان خارجی به سرعت به تولید رسیدند گفت: حتی پس از برجام نیز خودروسازان ما از روابطی که در همان مدت کوتاه شکل گرفته بود، تا به امروز حداکثر استفاده را بردهاند. در خرداد ماه سالجاری در اجلاس ریاض که با حضور ترامپ و سران کشورهای عربی برگزار شد، دونالد ترامپ یک قرارداد ۵۰۰ میلیارد دلاری با آلسعود امضا کرد که ۱۱۰ میلیارد دلار آن به فروش تسلیحات به عربستان اختصاص داشت. با کاهش نرخ دلار و کاهش نوسانات ارزی، دیگر برای دلال مقرون به صرفه نخواهد بود که خودرو را نگه دارد و به صورت اتوماتیک خودروهای در اختیار، به بازار عرضه میشود.

با این حال مانع اصلی بر سر راه مذاکرات، نه دیدگاههای تند دولت ایران بلکه شکست تهران و واشنگتن در حل اختلافات اساسی است که آخرین دور از مذاکرات وین در ماه ژوئن را ناکام گذاشت، شکستی که در دولت میانهروتر حسن روحانی رخ داد. شاهزاده فیلیپ در طول بازدید از مالت چتری را روی سر همسر خود گرفته است. فریدون مجلسی کارشناس مسائل بین الملل در گفتگو با فرارو با اشاره به اینکه مذاکرات برجام در حال حاضر به نوعی به محاق رفته است، اظهار داشت: طی ۱۸ سال گذشته همواره مذاکرات ادامه داشته، بدون اینکه یک نتیجه غایی و نهایی به دست آید، این درحالی است که در سال ۲۰۱۵ نیز با وجود اینکه برجام به امضا رسید، اما با تغییر رئیس جمهور آمریکا، ترامپ، از برجام خارج شد و باز به نقطه اول بازگشتیم. در این گزارش با گفت وگو با چند تن از کارشناسان، این موضوع بررسی شده است. کشتیهای اسپانیایی که جان سالم به در بردند به آبهای آزاد گریختند و بسیاری از آنها در آنجا بر اثر طوفان غرق شدند . با کاهش نیاز به نقدینگی، تیراژ تولید قطعا بالا خواهد رفت و عرضه را بیشتر خواهد کرد اما نه در کوتاه مدت.

دیدگاهتان را بنویسید